To był mercedes. Wystarczyła chwila, by zginęły dwie osoby

Kierowca mercedesa na łuku drogi zjechał na lewą stronę i zderzył się z ciężarówką. Dwaj mężczyźni zginęli na miejscu. Pozostali pasażerowie mercedesa trafili do szpitala. Osobowe auto zostało rozerwane na części. Ten dramat wydarzył się w Poświętnem (woj. podlaskie).

Niedziela, dochodziła godzina 14:00. Na drodze krajowej nr 8 między Białymstokiem a Augustowem, w miejscowości Poświętne, kierowca mercedesa na łuku drogi zjechał na lewą stronę i zderzył się z ciężarówką. 

– W wyniku zderzenia, dwie osoby poniosły śmierć na miejscu – informuje Fakt 24 nadkom. Tomasz Krupa, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Pozostali pasażerowie trafili do szpitala.

Wszyscy podróżujący mercedesem to młodzi mężczyźni z miejscowości Miedzianowo (woj. podlaskie). Jak informuje “Kurier Poranny”, jedna z ofiar w wyniku zderzenia z ciężarówką wypadła z auta.Mundurowi wyznaczyli objazd dla samochodów osobowych drogami lokalnymi. Z kolei ciężarówki są kierowane na trasę przez Mońki i Grajewo. Jak podaje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

(PAP, Kurier Poranny)