To aż nieprzyzwoite! Agnieszka Kotońska “przegięła” z odmładzaniem. Teraz wygląda jak koleżanka swojego syna!

Agnieszka Kotońska z “Gogglebox” zaskoczyła fanów zdjęciami, na których wygląda niewiarygodnie młodo. Nie ja mama, lecz koleżanka 30-letniego Dajana! “Niejedna dwudziestka mogłaby ci pozazdrościć wyglądu” – komplementują internautki.

Agnieszka Kotońska dawno ma za sobą czasy, gdy ważyła ponad 90 kg i nie grzeszyła dobrym stylem. Gwiazda “Gogglebox” wie, że wykonała kawał dobrej roboty, dlatego dzisiaj z dumą chwali się efektami swojej przemiany na Instagramie. Nie trudno zauważyć, że wraz ze zgubieniem kilogramów Agnieszka zyskała młodszy i bardziej promienny wygląd. Niedawno zmieniła fryzurę, dzięki której wizualnie odjęła sobie z 10 lat. Ostatnio pokazała zdjęcia, na których wygląda super młodo, prawie jak rówieśniczka swojego syna Dajana.

21 lat max na tym zdjęciu 

Pozazdrościć mocnych genów. Oglądam was od początku i to jaka Pani przeszła metamorfozę wielki szacun.

Niejedna dwudziestolatka może pozazdrościć Ci wigoru, wyglądu i figury ! Piękna buzia – rozpływają się fanki.

Nie kumam jednego na zdjęciach wyglądasz dobrze a w TV tak bardzo niekorzystnie nie rozumiem dlaczego… Może kamera Cię nie lubi… W poniedziałek miałam wrażenie że jesteś jakąś tak spuchnięta i duża… Ja wiem ze retusz zdjęć robi swój efekt ale żeby aż taka różnica… Nie wiem ale dziwne to jakieś takie – zauważyła jedna z komentatorek.

Nie nie wiadomo czy jest to kwestia świetnej fotogeniczności czy może odpowiedniego retuszu, ale na Instagramie gwiazda “Gogglebox” rzeczywiście prezentuje się o wiele młodziej niż w telewizji. Jak to to robi? Chyba pozostanie to już jej słodką tajemnicą. Bądź co bądź efekty metamorfozy są godne podziwu.