Ten sposób na uniknięcie mandatów za przekroczenie prędkości podbija internet. Policja nie chce, abyś go znał.

Większości z nas od czasu do czasu zbytnio ciąży stopa i w związku z tym pędzą po drogach z prędkością wyższą niż dozwolona.

Są też tacy, którzy zakazy łamią o wiele częściej – ludzie, którzy myślą, że to oni ustalają zasady na drodze.Na szczęście dla każdego, kto lubi sobie poszaleć za kółkiem mamy świetną sztuczkę, która sprawi, że już nigdy nie będziecie złapani przez policję, a co za tym idzie, unikniecie wszelkich mandatów.

Istnieje wiele trików, które pomagają unikać mandatów, ale ten konkretny to jedyna opcja, która dają 100% pewności. Co w tym wszystkim najlepsze? Jest całkowicie legalna.

Facebookowa strona Gendarmerie de l’Oise opublikowała ostatnio składający się z trzech kroków sposób na to, co zrobić, aby nie zostać uchwyconym przez radary. Sztuczka ta zdobyła ogromną popularność w sieci. Wszystko, co trzeba zrobić, to zastosować się do poniższych wskazówek.

Dobrze przyjrzyj się znakom informującym o ograniczeniu prędkości. Liczba znajdująca się na znaku, to maksymalna prędkość, z jaką możesz się poruszać. Niezależnie od tego, czy idziesz pieszo, jedziesz na rowerze, czy samochodem.
Spróbuj zlokalizować licznik w swoim samochodzie. Zazwyczaj znajduje się on na desce rozdzielczej, gdzieś naprzeciwko siedzenia kierowcy. Licznik posiada wskazówkę, która wskazuje określoną liczbę, informując w ten sposób, z jaką prędkością porusza się w danym momencie pojazd. W nowszych samochodach prędkość jest czasem wyświetlana elektronicznie na niewielkich wyświetlaczach znajdujących się na desce rozdzielczej za kierownicą.
Ten punkt jest ostatni, ale zarazem najtrudniejszy. Dostosuj swoją prędkość do wartości widniejącej na znaku. Ze zdziwieniem odkryjesz, że ani policja, ani radary, nie będą w stanie zmusić cię do zapłacenia choćby grosza za przekroczenie prędkości, jeśli nie będziesz poruszać się szybciej, niż wskazuje na to liczba na znaku.

😉[ASTUCE]😉HUMOURCette dernière toute simple empêchera les forces de l'ordre de vous donner une amende pour excès de…

Opublikowany przez Gendarmerie de l'Oise Czwartek, 1 lutego 2018

Ten post został udostępniony ponad 3000 razy przez ludzi, którzy chcą rozpowszechnić tę jakże ważną wiadomość wśród swoich znajomych 😉