Ten sok pomógł już ponad 45 000 osób chorych na raka. Kuracja trwa zaledwie 42 dni!

Rudolf Brojs z Austrii całe swoje życie pracował nad tym, aby znaleźć najlepszy naturalny lek na raka.

Stworzył on specjalny napój, który daje niezwykłe efekty w leczeniu nowotworów. Dzięki tej prostej metodzie wyleczył już ponad 45 tysięcy osób, które cierpiały z powodu raka i innych nieuleczalnych chorób. Brojs odkrył, że rak może przetrwać jedynie przy pomocy białek.Rudolf opracował 42-dniowy program, gdzie pije się jedynie herbatę i specjalny sok z warzyw, którego głównym składnikiem są buraki. W tym czasie komórki rakowe obumierają i głodują, przez co zdrowie organizmu polepsza się.

Jak przygotować ten leczniczy napój?

Składniki

  • Buraki (55%),
  • Marchew (20%),
  • Korzeń selera (20%),
  • Ziemniaki (3%)
  • Rzodkiewki (2%)

Sposób przygotowania

Wszystko wrzuć do blendera i dobrze wymieszaj. Napój jest gotowy! Pamiętaj, aby pić tylko tyle soku, ile potrzebuje Twój organizm.

Jak to działa?

Burak jest naturalnym lekarstwem na białaczkę. Zawiera on betainę aminokwasową, która ma właściwości antynowotworowe. Terapia burakami daje również bardzo dobre efekty w leczeniu innych rodzajów raka.

Jeśli regularnie będziesz spożywać ten sok, pomoże Ci on zwalczyć choroby wywołane stresem oksydacyjnym, a błonnik, którego źródłem jest burak pomoże obniżyć poziom cholesterolu we krwi nawet o 40%.

Wyrównuje on również ciśnienie krwi i pomaga utrzymać odpowiednią elastyczność naczyń krwionośnych. Buraki są z tego względu bardzo skuteczne przy leczeniu wielu chorób, które wywołane są przez toksyny.

Sok z buraków zalecany jest dla kobiet w ciąży, bo zawierają dużo kwasu foliowego, który zapobiega chorobom noworodków.

Jeśli zmieszasz buraki i marchewkę możesz leczyć dnę moczanową. Jest to też dobre rozwiązanie przy bólach głowy, zębów, bólach w kościach, problemach ze skórą i miesiączką.