Ten przepis oczyści płuca w ciągu 3 dni, nawet jeśli palisz ponad 5 lat

Palenie zabija. Jest wręcz drugą pod względem częstości przyczyną śmierci, której można zapobiec. W dzisiejszych czasach ta informacja znajduje się nawet na opakowaniu papierosów! Mimo to statystyki Światowej Organizacji Zdrowia wciąż wskazują, że na świecie jest miliard aktywnych palaczy…

…a 5 milionów osób umrze z powodu chorób spowodowanych używaniem tytoniu. To oznacza, że co 6 sekund z powodu palenia umiera jedna osoba. Jedna rzecz jest pewna: płuca palacza są w dużo gorszym stanie niż płuca osoby niepalącej. Najlepszą radą jest wiec oczywiście rzucenie palenia, ale jeśli czujesz, że jest to teraz dla Ciebie zbyt rudne, to możesz przynajmniej postarać się zapobiec większym problemom. Przygotowaliśmy dla Was naturalny przepis na oczyszczenie płuc już w 3 dni!Naukowcy udowodnili, że ludzie, którzy palą przez ponad 5 lat, częściej doświadczają napadów kaszlu niż osoby niepalące. Dlatego powinieneś wypróbować ten przepis, by oczyścić swoje płuca.

Składniki:

  • 400 g poszatkowanej cebuli
  • 2 łyżeczki kurkumy
  • 1 litr wody
  • 400 g brązowego cukru
  • 1 mały kawałek korzenia imbiru

Sposób przyrządzenia:

Zagotuj wodę z cukrem. Dodaj cebulę i imbir. Na koniec dodaj kurkumę i trochę startego imbiru. Gdy wszystko zacznie się gotować, obniż temperaturę pod garnkiem i gotuj przez kilka minut. Pozostaw do ostygnięcia. Przelej do butelki lub słoika i przechowuj w lodówce.

Sposób użycia:

Weź 2 łyżki rano przed śniadaniem, oraz wieczorem (2 godziny po ostatnim posiłku).

Źródło: theusualroutine.com