Strona główna Magazyn Ten film podbija sieć! Pies mógłby uczyć ludzi kultury

Ten film podbija sieć! Pies mógłby uczyć ludzi kultury

O tym, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka, słyszeli chyba już wszyscy. Niewielu wątpi też w to, że psy to bardzo inteligentne zwierzęta. Dla tych, którzy mieli jakiekolwiek wątpliwości, publikujemy dowód ostateczny – nagranie podbijające w ostatnich dniach sieć, które pokazuje, że nawet ludzie mogą się od czworonogów sporo uczyć!

Hitowe nagranie pochodzi z podkieleckiej Bilczy i wzbudza olbrzymie zainteresowanie nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Dotychczas obejrzało je już ponad ćwierć miliona użytkowników. Bohaterem filmu jest niezwykle mądry i dobrze wychowany pies, który wykazuje się wzorową umiejętnością… przechodzenia przez pasy

Sympatyczny czworonóg z całą pewnością uzyskał właśnie status najpopularniejszego psa w Polsce. Na nagraniu widać, jak zwierzak ze spokojem czeka przy ruchliwej drodze, aż samochody zatrzymają się i pozwolą mu bezpiecznie przejść przez pasy. To wzorowy przechodzień! Mógłby się od niego sporo nauczyć niejeden człowiek!

– Futrzak powinien być instruktorem przechodzenia przez pasy z zasadą ograniczonego zaufania – śmieje się jeden z internautów. – Mądrzejszy niż niejeden człowiek – dodaje drugi. Podobnych komentarzy nie brakuje. Trudno się z nimi nie zgodzić!