Te bliźniaczki jednojajowe urodziły się w 2010 roku. Dziś mają osiem lat i są określane mianem „najpiękniejszych bliźniaczek na świecie”

Dla starających się o potomstwo rodziców, informacja o ciąży jest bardzo radosną nowiną. A gdy na dodatek okazuje się, że matka spodziewa się dwójki maluchów, zwykle oznacza to podwójne szczęście.

Bliźniaczki jednojajowe Leah Rose oraz Ava Marie urodziły się 7 lipca 2010 roku. Ich mama, Jaqi, bardzo szybko zauważyła, że córki odznaczają się nieprzeciętną urodą.

Gdy dziewczynki miały zaledwie 6 miesięcy, otrzymały pierwszą propozycję kontraktu dla modelek. Ich mama, mając pod opieką w sumie trójkę dzieci, stwierdziła, że zajmowanie się dziećmi i łączenie tego z modelingiem jest nie do pogodzenia, dlatego konsekwentnie odrzucała wszystkie oferty.

Gdy 7 lipca 2017 roku dziewczynki ukończyły 7 lat mama postanowiła opublikować na Instagramie ich zdjęcie. Nie spodziewała się, jak ogromną popularność uzyska ta fotografia.

Bliźniaczki w ciągu jednej nocy stały się celebrytkami, do których znowu zaczęły się zgłaszać liczne agencje modelek z propozycjami kontraktów.

Dziewczynki, które zawsze lubiły być fotografowane, bardzo chciały spróbować swoich sił jako modelki. Od tamtego dnia ich konto na Instagramie codziennie zyskuje nowych obserwujących.

Ludzie na całym świecie zachwycają się urodą dziewczynek, a wielu komentujących określa je mianem „najpiękniejszych bliźniaczek na świecie”. Ich konto na Instagramie obserwuje ponad 200 000 osób.

Dziś dziewczynki pracują dla dwóch agencji modelek, a ich sława pozwoliła na podpisanie kontraktu także ich bratu.

Bliźniaczki są także twarzą kilku marek odzieżowych, a w ich karierę zaangażowana jest cała rodzina Clementsów. Rodzice musieli rzucić stałą pracę, aby móc z nimi podróżować i towarzyszyć im na planach zdjęciowych.

Mimo iż piękno ludzi pochodzi przede wszystkich z ich wnętrza, to jednak trzeba przyznać, że Ava i Leah są naprawdę pięknymi dziewczynkami.