Tata znalazł list 16-letniej Kasi, która uciekła z domu. Omal nie dostał zawału, gdy go czytał

Jako rodzic chcesz tego, co najlepsze dla Twoich dzieci. Gdy osiągną wiek nastoletni i nieuchronnie zaczną się spóźniać i Cię ignorować, Tobie pęka serce. Zaczynasz się martwić tak bardzo, że nie sposób tego opisać słowami. Ale wtedy próbujesz sobie przetłumaczyć, że najważniejsze jest szczęście Twojej pociechy i przygryzasz wargi.

Ale… Cały czas chcesz wiedzieć, co Twoje dzieci robią, gdy nie ma ich w domu, bo są na imprezie lub gdy w złości wychodzą z domu i lekceważą swoje obowiązki.Adam, dobrze wiedział o tym, że jego córka, 16-letnia Kasia, powinna bardziej się starać i pamiętać o tym, że dom to nie hotel. Już miał z nią porozmawiać, gdy na łóżku znalazł list, który wywołał u niego dreszcze.

List od 16-letniej córki omal nie doprowadził go do zawału

Adam wszedł do pokoju, szukając nastoletniej córki, ale zamiast tego na jej łóżku znalazł list.

Drodzy Rodzice,

przykro mi, że muszę Wam powiedzieć to w ten sposób, ale uciekam z moim nowym chłopakiem, Muhammadem. W końcu znalazłam prawdziwą miłość i uważam, że to związek na wieki. Najbardziej lubię jego kolczyki, tatuaże, duży motocykl i seksowne blizny na rękach.

I to nie wszystko –spodziewam się dziecka. Jestem już w trzecim miesiącu. Zamierzam zamieszkać w przyczepie mojego chłopaka, ale nie wiem, czy to wypali na dłuższą metę, boon chce mieć więcej dzieci. Jestem taka szczęśliwa! I wiecie co?W przyszłym tygodniu pobieramy się!

Wyjaśnił mitakże, że marihuana nie jest taka zła i wiele ludzi to pali, dlatego będziemy hodować ją za naszą przyczepą. Nie przejmujcie się pieniędzmi – przyjaciele Muhammada, Juan i Stanislav, pracują w branży filmowej i zaproponowali mi, żebym sobie dorabiała jako aktorka. Podobno będę dostawać 50 złotych za każde zlecenie. W scenie będzie maksymalnie trzech mężczyzn, więc chyba nie ma tragedii. Nie martwcie się o mnie – mam 16 lat i potrafię zadbać o siebie.

Ale mam jedno zmartwienie… Mam nadzieję, że kiedyś znajdą lekarstwo na AIDS, aby Muhammad mógł się wyleczyć – naprawdę mu się to należy.

Następnym razem gdy przyjadę, zobaczycie swojego wnuka!

Całuję, Kaśka

P.S

Tato, nic z tego co powyżej napisałam nie jest prawdą – poszłam do Ali, żeby obejrzeć wspólnie serial. Chciałam Ci tylko tym zasygnalizować, że są gorsze rzeczy w życiu niż jedynka z historii.

Dziewczyna ma poczucie humoru – tego nie można jej odmówić!