Tata zabrał swoich trzech synów na ulicę. Zagrali tam tak, że po chwili otoczył ich gęsty tłum

Ludzie, którzy tego dnia spacerowali po irlandzkiej Street Shop mieli sporo szczęścia. Mogli na żywo podziwiać występ zespołu The Byrne Brothers, który stał się hitem 2017 roku.

Rodzinny zespół składa się z 13-latka Luca, 11-latka Finna oraz 8-letniego Dempseya. W występach towarzyszy im także tata Tommy. Grupa gra na tradycyjnych irlandzkich instrumentach, a za ich stylizacje odpowiada mama chłopców.

Bracia z ogromną łatwością przyciągają do siebie na ulicach tłumy widzów, którzy chętnie nagradzają ich pieniędzmi wrzucanymi do rozłożonego futerału na gitarę.

Oprócz grania, chłopcy mogą się pochwalić jeszcze jednym talentem: są mistrzami tradycyjnego tańca irlandzkiego. Wesołe podrygiwanie w takt akompaniamentu taty to nieodłączny element ich występów.

Dzięki swoim umiejętnościom niesamowita rodzina z Dublina otrzymała zieloną kartę i opuściła Irlandię, aby koncertować w USA. Kto wie, może niedługo droga kariery zaprowadzi ich do Europy i będziemy mogli pójść na koncert The Byrne Brothers w Polsce?

The sensational The Byrne Brothers​ bring Galway street to a s…

Best video of 2017: The sensational The Byrne Brothers bring Galway street to a standstill(Credit: Connaught's Camera Club.)

Opublikowany przez Independent.ie na 31 grudnia 2017