Tak Żyła i Tajner pocieszały się po „Tańcu z Gwiazdami”

Wygląda na to, że doczekaliśmy się kolejnej damskiej przyjaźni w polskim show-biznesie. Justyna Żyła i Dominika Tajner-Wiśniewska mocno się do siebie zbliżyły. Panie rywalizowały se sobą w obecnie trwającej edycji show Polsatu „Taniec z Gwiazdami”. Obie panie łączą także zawirowania w ich prywatnym życiu. Główny temat do dyskusji? Rozwód!

Justyna Żyła i Dominika Tajner-Wiśniewska są uczestniczkami obecnej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Tajner-Wiśniewska odpadła już w drugim odcinku show, a Żyła przeszła dalej.

Dwa odcinki i kilkanaście godzin treningów wystarczyło, żeby panie z konkurentek w tanecznym show stały się przyjaciółkami. Uczestnictwo w „TzG” to nie jedyny wspólny temat do rozmów Justyny i Dominiki. Obie panie łączą ostre zawirowania w ich prywatnym życiu. Justyna Żyła niedawno rozwiodła się, a sprawa rozwodowa czeka wkrótce Dominikę Tajner-Wiśniewską. Niedawno jej mąż Michał Wiśniewski złożył pozew o rozwód.Justyna i Piotr Żyłowie rozstawali się na oczach wszystkich Polaków. Obydwoje nie szczędzili sobie razów wymierzanych za pośrednictwem mediów społecznościowych. Było to publiczne pranie małżeńskich brudów. Równie medialny zapowiada się rozwód Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego.

Żyła nauczona swoim doświadczeniem, ma radę dla koleżanki. – Starałam się nie czytać tego, co piszą media, starałam się robić swoje. Wiadomo, że to nie było łatwe, ale jakoś udało mi się wyjść z tego wszystkiego – wyjawiła Justyna. 

Choć Tajner odpadła już z tanecznego show Polsatu, to w ostatni piątek pojawiła się na widowni i obserwowała zmagania innych celebrytów. Po zakończeniu odcinka wraz z Justyną Żyłą i Quczajem wybrali się na wspólną kolację.

Medialne rozstanie z mężem przyniosło Justynie Żyle ogromny rozgłos i m.in. dlatego znalazła się ona w „Tańcu z Gwiazdami”. Przypomnijmy, że była żona skoczka dostała też swój program „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!”, w którym pomaga parom w kryzysie. Czyżby zamierzała także sprawę Dominiki pokazać w programie?