Tak teraz wygląda Majka Jeżowska. SZOK! Gwiazda piosenek dla dzieci chyba cofnęła się w czasie

Majka Jeżowska pojawiła się na gali Fryderyków 2019. Piosenkarka zaskoczyła nadzwyczaj młodym wyglądem. Fani, którzy nie widzieli piosenkarki od lat, mogą być w szoku widząc jej aktualne zdjęcia. Tak obecnie wygląda 58-letnia Majka Jeżowska!

Hity Majki Jeżowskiej nuciły kiedyś dzieci w całej Polsce. “A ja wolę moją mamę”, “Kolorowe dzieci” czy “Na raz, na dwa” to tylko niektóre z jej największych przebojów. Jednak od czasów największej sławy piosenkarki minęło sporo czasu. Majka Jeżowskazdążyła już zerwać z wizerunkiem, do jakiego przyzwyczaiła wszystkich przez lata kariery. Nie wkłada już słynnych sukienek-balerinek ani nie czesze fikuśnych fryzur. Artystce udało się sporo schudnąć i spektakularnie odmłodzić. Do tego stopnia, że wzbudza sensację na każdej imprezie, na której się pojawia.

Majka Jeżowska zjawiła się na sobotnim rozdaniu Fryderyków 2019. W skórzanej kurtce i ołówkowej spódnicy w paski prezentowała się wprost rewelacyjnie. Patrząc na jej obecny wygląd trudno uwierzyć, że w maju skończy 58 lat! Widać, że nowy związek z młodszym o 10 lat mężczyzną wyraźnie jej służy. Po dwóch nieudanych małżeństwach Jeżowska związała się z Dariuszem Kotarskim, znanym wizażystą gwiazd. Przy nim wyraźnie promienieje.Zresztą zobaczcie sami, jak świetnie dzisiaj wygląda!