Tak brzmiały ostatnie słowa Piotra Woźniaka-Staraka tuż przed śmiercią

Koszmarny wypadek Piotra Woźniaka-Staraka (†39 l.) na jeziorze Kisajno na Mazurach wstrząsnął całą Polską. Pasierb miliardera i mąż popularnej dziennikarki TVN Agnieszki Woźniak-Starak (41 l.) wypadł ze swojej motorówki w nocy z 17 na 18 sierpnia, płynąc z nowo poznaną 27-letnią Ewą z Łodzi. „Super Express” dotarł do informacji, jak wyglądały ostatnie minuty życia młodego milionera i jakie były jego ostatnie słowa.

Według naszych ustaleń Piotr i Ewa nie znali się wcześniej. 27-latka pracowała jako kelnerka w restauracji, w której milioner spotkał się w sobotę wieczorem ze swoim kolegą. Spotkanie przeciągnęło się i zrobiło się późno. Kelnerka chciała zamówić taksówkę do domu, ale Piotr zaproponował, że odwiezie ją motorówką. Zabrał też swojego przyjaciela.

Za motorówką Woźniaka-Staraka (†39 l.) płynęła ochrona, którą jednak milioner odprawił. Najpierw wysadził przyjaciela i chciał odwieźć Ewę.Piotr był za sterem, ona siedziała z tyłu. On postanowił zrobić manewr i krzyknął do nowej znajomej „Trzymaj się!”. Podczas mocnego skrętu motorówka niemal stanęła dęba i się przechyliła. Kobieta straciła równowagę i wypadła przez burtę. Nie widziała, gdzie był Piotr. Spanikowana popłynęła do brzegu. Tam znaleźli ją ratownicy.Prokuratura stara się teraz wyjaśnić, jak doszło do śmierci spadkobiercy fortuny Staraków. Śledztwo prowadzone jest w kierunku spowodowania wypadku na wodzie ze skutkiem śmiertelnym.