Tajemnicze zaginięcie dwóch chłopców w Nowym Targu. Szuka ich policja

Policjanci z Nowego Targu poszukują dwóch chłopców, którzy zaginęli 28 listopada. Ivan Magnuski oraz Mariusz Gajda po raz ostatni widziani byli w szkole. Funkcjonariusze opublikowali zdjęcia chłopców i apelują o pomoc w poszukiwaniach.

Obaj chłopcy zaginęli 28 listopada. 11-letni Ivan Magnuski był ubrany w szarą czapkę, szare spodnie dresowe oraz pomarańczowo-niebieską kurtkę. 11-latek ma 152 centymetry wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Z kolei Mariusz Gajda ma 170 centymetrów wzrostu. W dniu zaginięcia miał na sobie czarną kurtkę oraz czarne buty. Z ustaleń policjantów wynika, że obaj chłopcy przebywali na terenie szkoły do godziny 15. Od tamtej pory nie kontaktowali się z rodziną i nie wiadomo, gdzie obecnie przebywają. Funkcjonariusze przypuszczają, że obaj chłopcy mogą przebywać w Krakowie.

– Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu chłopców lub inne informacje, które mogą pomóc w ich odnalezieniu proszone są o kontakt z Policją pod numerem telefonu: 18 26 10 400 lub 112 – apelują policjanci.