Ta rodzinna fotografia podbiła internet. Przyjrzyj się dokładniej, a zrozumiesz dlaczego.

W Internecie krąży wiele dziwnych fotografii, które czasem trudno jest wyjaśnić. Internauci potrafią dostrzec na publikowanych zdjęciach każdy, nawet najmniejszy szczegół i zrobić z niego sensację. Własnie tak jest w przypadku poniższej rodzinnej fotografii, na której znajduje się pewien nietypowy szczegół…

Przyjrzyj się zdjęciu tej rodziny. Na pierwszy rzut oka wygląda całkiem zwyczajnie i wydaje się, że nie ma na nim nic podejrzanego… Ale gdy uważnie poszukasz, Twoją uwagę z pewnością przyciągnie pewien dziwny szczegół – coś, czego nie powinno tam być.

Jeśli nie jesteś w stanie dostrzec nic podejrzanego, mamy małą podpowiedź. Przyjrzyj się dziewczynce po lewej stronie i zwróć uwagę na dłoń, która ją obejmuje. Do kogo ona należy?

Z pewnością nie do taty, bo byłaby za krótka, nie do mamy, bo ona obejmuje najmłodsze dziecko i również nie do siostry, której ręce spoczywają na kolanach… Zatem do kogo?

Czy to dzieło Photoshopa, czy też coś umknęło naszej uwadze? Większość internautów przyznaje, że ten szczegół nie był specjalnie trudny do zauważenia. Pozostaje jednak pytanie, skąd wzięła się tam ta ręka?? Dajcie znać w komentarzu, jeśli znacie odpowiedź na to pytanie 🙂