Szokujące doniesienia. Królowa żąda ich rozwodu!

Jak utrzymują brytyjskie i amerykańskie bulwarówki, Meghan Markle nie jest ulubienicą brytyjskiego dworu. Ciągłe wpadki, łamanie protokołu i niewyjaśnione rodzinne sprawy nie działają na jej korzyść. Ponoć Meghan nie ma też najlepszych relacji z personelem pałacu, a także z księżną Kate i królową Elżbietą. Ta druga postanowiła zrobić porządek i zdaniem amerykańskiego tabloidu chce, aby Harry rozwiódł się z Meghan.

Meghan Markle chyba nie tak wyobrażała sobie królewskie życie. Od momentu, kiedy poślubiła Harry’ego niemal cały świat śledzi każdy jej ruch. Jej oficjalne wyjścia, dobór stroju czy zachowania są krytykowane. Złośliwcy dokuczają jej, że nie umie opanować królewskiego protokołu. 

Królowa Elżbieta, która od lat pilnuje, aby były przestrzegane tradycje dynastii, podobno ma już dość takiego zachowania księżnej. Ponoć nie może już dłużej znieść tego, że Meghan Markle psuje wizerunek brytyjskiej rodziny królewskiej. Elżbieta uważa też, że żona jej wnuka jest zainteresowana wyłącznie jego pieniędzmi. Podobno królowa Elżbieta zgodziła się na duże ustępstwa, byle pozbyć się Meghan z rodziny. O rzekomych planach królowej poinformowała bulwarówka „Globe”, który opiera się o maila, jakiego przysłała im osoba związana z brytyjską monarchią.„Królowa uważa, że dla Meghan liczą się tylko pieniądze, dlatego kazała jej przekazać to, czego chce – za rozwód ma otrzymać 37 milionów dolarów. W zamian księżna ma wrócić do Ameryki, a dziecko zostawić w Wielkiej Brytanii. Rozwód będzie szybki i przed narodzinami dziecka” – podaje „Globe”.