Syn zostawił ojcu list na pożegnanie!

Wyobraź sobie że pewnego dnia wchodzisz do pokoju syna a tam idealny porządek! Coś takiego na pewno zaniepokoiło by każdego rodzica.

Gdy ten ojciec wszedł do pokoju zobaczył pościelone łóżko a na poduszce list. Był właśnie do niego zaadresowany. Przeczuwając najgorsze ojciec zaczął czytać…Drogi tato,

Bardzo mi przykro, że muszę to rozwiązać w taki sposób. Postanowiłem wyjechać z moją nową dziewczyną, a nie chciałem, żebyście z mamą zrobili mi scenę w jej obecności. Kocham ją, a wiem, że nigdy byście jej nie zaakceptowali ze względu na jej kolczyki, tatuaże i skórzane ciuchy. No i przez to, że jest dużo starsza ode mnie.

Nie chodzi tylko o namiętność i miłość, tato. Ona jest w ciąży.

Marta jest pewna, że razem będziemy szczęśliwi. Ma własną przyczepę w lesie i już przygotowaliśmy stos drewna na opał na zimę. Oboje chcemy mieć dużo dzieci.

Marta otworzyła mi oczy! Przy niej zrozumiałem, że tak naprawdę marihuana nikomu nie szkodzi – zamierzamy zająć się jej handlem, zresztą kokaina i ecstasy też są bardzo opłacalne.

Marta jest wierząca. Razem modlimy się, by jak najszybciej zarobić pieniądze na lekarstwo na AIDS, wtedy Marta na pewno poczułaby się dużo lepiej. Jest wspaniałą osobą i zasługuje na długie życie!

Tato, nie martw się proszę. Mam już 15 lat i potrafię sam o siebie zadbać. Jestem pewny, że któregoś dnia wrócę, żebyście poznali swoje wnuki.

Z miłością, Tomek.

PS. Tato, nic z tego, co napisałem, nie jest prawdą. Jestem u Mateusza. Chciałem Ci tylko przypomnieć, że w życiu są dużo gorsze rzeczy niż wystawione oceny, które swoją drogą leżą w kuchni na stole.