Syn w tajemnicy kupił dom. Jego następna niespodzianka doprowadziła rodziców do łez

LeJuan James jest popularnym YouTuberem. Mężczyzna jest doceniany za poczucie humoru i zaangażowanie, które pokazuje w swoich filmikach. Jednak zanim zaczął działać na portalu YouTube, nikt nie wiedział, kim jest. Jak sam mówi, bez rodziców nigdzie by nie zaszedł.

Jego rodzice są małżeństwem od 33 lat i LeJuan mówi, że zawdzięcza im wszystko. Przez lata, jego rodzice ciężko pracowali, by ich synowie i córki mieli to, na co ich nie było stać, gdy sami dorastali. Z tego powodu, po latach LeJuan zaplanował niespodziankę dla rodziców.Rodzina LeJuana przeniosła się z Portoryko do USA. Zanim LeJuan został popularnym YouTuberem, jego mama i tata bardzo ciężko pracowali. Mama sprzątała za dnia w Disney World, a wieczorami pracowała jako kasjerka. Tata był pracownikiem gospodarczym, który jednocześnie pracował w Burger Kingu, często nocami.

Oboje pracowali więcej niż na cały etat, aby utrzymać rodzinę. Chociaż LeJuan nie mówił o tym rodzicom tak często, jak być może powinien, był im jednak bardzo wdzięczny za ich poświęcenie.

LeJuan od dziecka marzył, by pewnego dnia móc kupić rodzicom nowy dom. Teraz, po latach, robi karierę i wreszcie mógł spełnić to marzenie. Zakrył rodzicom oczy i zaprowadził ich przed dom.

Na nagraniu widać, że mama i tata są nieco zdziwieni, bo nie wiedzą, co się dzieje. Gdy wreszcie stają przed domem LeJuan mówi, żeby zdjęli opaski.

Rodzice z początku myślą, że syn pokazuje im swój nowy dom.. ale po chwili rozumieją, że dom jest dla nich!

To wzruszająca chwila, którą cała rodzina zapamięta na zawsze. Nie mogli powstrzymać łez.

Co za wspaniałą niespodzianka. Cudownie jest widzieć, że syn podziękował swoim rodzicom za lata wyrzeczeń.

Podziel się tą historią, jeśli również uważasz, że rodzina jest najważniejsza na świecie.