Syn Martyniuka wydał szokujące oświadczenie

Daniel M. (30 l.), syn Zenka Martyniuka, niedawno został zatrzymany przez policję i miał przy sobie narkotyki. Wszystko przez aferę z ciężarną żoną, która nie mogła dostać się do domu. Zaraz po tym Daniel zamknął swoje konto na Facebooku. Po kilku dniach syn Martyniuka postanowił wrócić na portal społecznościowy i wydał oświadczenie w sprawie incydentu z żoną. To, co napisał, szokuje!

Daniel M. po raz pierwszy odniósł się do sytuacji, która miała miejsce w niedzielę. Przypomnijmy, że syn gwiazdora nie chciał wpuścić ciężarnej żony do domu. Na klatce słychać było szlochy i wyzwiska. W końcu na miejscu pojawiła się policja. Na domiar złego, okazało się, że Daniel miał przy sobie narkotyki. Nadal prowadzone jest w tej sprawie śledztwo.

W czwartkowe popołudnie syn Zenka Martyniuka opublikował na Facebooku oświadczenie. Jego treść szokuje. 

“Czego to człowiek nie wymyśli dla pieniędzy. Jest tak Ewelina nosiła plastry antykoncepcyjne przestała je nosić i zaszła w ciążę. I w tym momencie nasz związek przestał istnieć było to już 7 miesięcy temu została zmuszona do ślubu przez matkę i babcię, bo co ludzie powiedzą na wsi w Russocicach panna z dzieckiem na ślubie od jej matki usłyszałem ze mnie zniszczy co teraz skrupulatnie robią pierwszy raz u nich w domu a teraz gdy przestałem tam jeździć wysłali Eweline do Białegostoku, żeby podlać oliwy do ognia nie było też żadnej awantury u mnie w Wasilkowie. Drzwi były otwarte i czekałem na swoją mamę, która przez liczne manipulacje Eweliny i jej matki poddała się emocjom i zadzwoniła na policję, a jakby co to nie pije alkoholu od maja i mam na to dowody pożałujecie tych oszczerstw i będziecie przepraszać” – napisał na swoim profilu Daniel M.

Pod jednym z komentarzy dodał, że jego żona jest nimfomanką. “Dowiedzcie się lepiej ludzie a nie piszecie farmazony z Ewelina nie mieszkam od 2 miesięcy mam dowody na to ze jest nimfomanka niedługo będziecie przepraszać” – napisał Daniel M.

Na razie Ewelina M. nie odniosła się do słów męża.