Syn Martyniuka wydał szokujące oświadczenie

Daniel M. (30 l.), syn Zenka Martyniuka, niedawno został zatrzymany przez policję i miał przy sobie narkotyki. Wszystko przez aferę z ciężarną żoną, która nie mogła dostać się do domu. Zaraz po tym Daniel zamknął swoje konto na Facebooku. Po kilku dniach syn Martyniuka postanowił wrócić na portal społecznościowy i wydał oświadczenie w sprawie incydentu z żoną. To, co napisał, szokuje!

Daniel M. po raz pierwszy odniósł się do sytuacji, która miała miejsce w niedzielę. Przypomnijmy, że syn gwiazdora nie chciał wpuścić ciężarnej żony do domu. Na klatce słychać było szlochy i wyzwiska. W końcu na miejscu pojawiła się policja. Na domiar złego, okazało się, że Daniel miał przy sobie narkotyki. Nadal prowadzone jest w tej sprawie śledztwo.W czwartkowe popołudnie syn Zenka Martyniuka opublikował na Facebooku oświadczenie. Jego treść szokuje. 

“Czego to człowiek nie wymyśli dla pieniędzy. Jest tak Ewelina nosiła plastry antykoncepcyjne przestała je nosić i zaszła w ciążę. I w tym momencie nasz związek przestał istnieć było to już 7 miesięcy temu została zmuszona do ślubu przez matkę i babcię, bo co ludzie powiedzą na wsi w Russocicach panna z dzieckiem na ślubie od jej matki usłyszałem ze mnie zniszczy co teraz skrupulatnie robią pierwszy raz u nich w domu a teraz gdy przestałem tam jeździć wysłali Eweline do Białegostoku, żeby podlać oliwy do ognia nie było też żadnej awantury u mnie w Wasilkowie. Drzwi były otwarte i czekałem na swoją mamę, która przez liczne manipulacje Eweliny i jej matki poddała się emocjom i zadzwoniła na policję, a jakby co to nie pije alkoholu od maja i mam na to dowody pożałujecie tych oszczerstw i będziecie przepraszać” – napisał na swoim profilu Daniel M.

Pod jednym z komentarzy dodał, że jego żona jest nimfomanką. “Dowiedzcie się lepiej ludzie a nie piszecie farmazony z Ewelina nie mieszkam od 2 miesięcy mam dowody na to ze jest nimfomanka niedługo będziecie przepraszać” – napisał Daniel M.

Na razie Ewelina M. nie odniosła się do słów męża.