Straszna śmierć w M jak miłość. Magda spędzi ostatnie chwile z kochankiem! Kamil będzie chory na raka

Okrutna diagnoza w “M jak miłość”. Gdy pogrążona w śpiączce Magda (Anna Mucha) będzie walczyła o życie po zmieszaniu narkotyków z lekami na serce jej były kochanek dowie się, że na pewno umrze. W 1436 odcinku “M jak miłość” Kamil Gryc (Marcin Bosak) tuż po powrocie do Polski odwiedzi szpital onkologiczny gdzie pozna kolejną opinię lekarza na temat swojej choroby. Świadomy tego, że nie przeżyje i że zostało mu niewiele czasu poprosi Magdę, by mógł spędzić z nią resztę swoich dni. Zobaczcie premierowe “Kulisy serialu M jak miłość”.

“M jak miłość” odcinek 1436 – wtorek, 9.04.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Los zadrwi z byłych kochanków “M jak miłość”. Magda i Kamil spotkają się po 13-stu latach od ich burzliwego rozstania, ale przeznaczenie skaże ich oboje na śmierć. Tyle tylko, że w 1436 odcinku “M jak miłość” w przypadku Magdy bardzo szybko pojawi się nadzieja na oszukanie wyroku niebios.

Tuż po tym jak Magda zażyje narkotyki od Łukasza (Jakub Józefowicz), tabletki kokainy, które diler przez pomyłkę zmiesza a jej lekarstwami na serce, stanie jedną nogą nad grobem. Szanse na przeżycie Magdy będą niewielkie. Po przewiezieniu nieprzytomnej do szpitala trzeba ją będzie podłączyć do respiratora, bo zapadnie w śpiączkę.

Lekarz Chodakowskiej w 1436 odcinku “M jak miłość” uprzedzi Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), że chore serce Magdy mogło zostać uszkodzone, a to będzie oznaczało niechybną śmierć!W szpitalu u Magdy natychmiast zjawią się jej przyjaciele – Kinga (Katarzyna Cichopek), Anka (Weronika Rosati) i właśnie Kamil. Patrząc na walkę o jej życie Kamil powie do siebie, że pogodził się już z ich rozstaniem, z faktem, że nigdy nie będą razem, bo zostało mu niewiele czasu.

Kilka godzin później, w 1436 odcinku “M jak miłość”, Kamil z testamentem w rękach i swoją dokumentacją medyczną odwiedzi swojego lekarza w centrum onkologii. Tam upewni się, że wkrótce umrze na raka. Choroba Kamila będzie w takim stadium, że nie będzie dla niego ratunku.

Byłemu kochankowi Magdy nie pozostanie nic innego jak powoli umierać. Poprosi pogrążoną w śpiączce Magdę, by mógł spędzić z nią te ostatnie chwile… Nie licząc na nic, oprócz przyjaźni i bliskości.