Staruszka od 15 lat przychodziła czytać książki. Sklep przygotował jej kanapę, na której może w spokoju poczytać

Niezwykła historia o pani Anastazji, która lubi czytać książki w Auchan. Niespodziewanie, po wielu latach odwiedzin, sklep postanowił przygotować kanapę dla staruszki.

Staruszka bardzo często przychodziła do działu z książkami w sklepie Auchan w Kijowie. Ze względów finansowych, nie jest w stanie kupować książek, dlatego przychodzi i czyta je na miejscu.Władze centrum handlowego postanowiły przygotować miejsce, w którym staruszka w spokoju i wygodnie przeczyta książki

Kobieta w młodości była tancerką w Operze. Wyszła za mąż za mężczyznę, który niestety popadł w nałóg alkoholowy. Kobieta nie zaszła w ciążę, ale razem z mężem zaadoptowała dwójkę dzieci.

Okazało się, że życie nie jest usłane różami. Dzieci kobiety także popadły w nałóg i zerwały kontakt z matką. Zabrały jednak cały majątek kobiety, w tym książki oraz… bieżące wypłaty emerytury.

Pani Szewczenko wyznała, że od zawsze lubi czytać książki.

Ze względu na swoją sytuację finansową, przychodzi do marketu, gdzie czyta książki. Korzysta także z degustacji, które się odbywają w ramach promocji. Staruszka jest mile widziana – jest już stałym gościem sklepu.

Prosty i drobny gest z pewnością wiele znaczy dla starszej kobiety!