Spacerując nad oceanem trzech mężczyzn zauważyło coś białego w wodzie – po chwili przerażeni zdali sobie sprawę na co patrzą.

Erik, Torvald i Vetle to trzech młodych mężczyzn, których okrzyknięto bohaterami po ich akcji ratunkowej, która miała miejsca na norweskiej plaży. Koledzy spacerując brzegiem zauważyli, że w wodzie szamocze się coś białego i puchatego.

Pędem popędzili w stronę wody. Na brzegu zdali sobie sprawę, że do wody wpadła owieczka i nie potrafiła się wydostać z rwącej wody.Trójka Norwegów natychmiast rozpoczęła akcję ratunkową. Pomimo ogromnych fal wzburzonego oceanu chłopcy wspólnymi siłami wyciągnęli owieczkę na brzeg. Na całe szczęście zwierzakowi udało się uniknąć wszelkich obrażeń, a dzielni mężczyźni tylko się zamoczyli.

Poniżej zdjęcie szczęśliwego Erika wraz z powodem całego zamieszania – uratowaną owcą!

Gratulacje i wyrazy uznania napływają do Erika, Torvalda i Vetla z całego świata. Miłośnicy zwierząt wysyłają im nawet prezenty! Jeśli uważasz, że historia Norwegów powinna zostać nagłośniona i każdy winien brać z nich przykład koniecznie udostępnij ten artykuł!