Socha biega po plaży. Wszyscy patrzyli tylko na nogi

Małgorzata Socha na plaży. Gwiazda pokazała, jaki sport uwielbia
Małgorzata Socha w wielu wywiadach przyznała, że uwielbia sport i zdrowy tryb życia. Gwiazda pokazała, że nawet podczas wakacji w słonecznej Barcelonie nie odpuszcza treningów.

Choć Socha jest mamą trójki dzieci, wygląda tak, jakby w ciąży nie była nigdy. Jej perfekcyjną sylwetką zachwycają się tysiące fanek, które zazdroszczą gwieździe smukłych kształtów. Aktorka ciężko ćwiczy, by osiągać tak wspaniałe efekty.

Socha regularnie jeździ na obozy Anny Lewandowskiej, na których wyciska siódme poty podczas grupowych treningów. W swoich mediach społecznościowych aktorka często dzieli się zdjęciami z trasy biegowej lub siłowni.Gwiazda wypoczywa obecnie w Barcelonie, gdzie korzysta z uroków pięknej pogody. Żeby jednak nie wyjść z formy, nawet podczas urlopu, Socha nie odpuszcza treningów.

Aktorka pokazała na swoim profilu na Instagramie, swój poranny jogging. Złocista plaża, szumiące palmy i morska bryza to idealne warunki do porannej przebieżki.

Fani kibicują Sosze i komentują jej coraz zgrabniejszą figurę. “Nie lubię biegać, nigdy nie lubiłam, ale jak patrzę na ciebie, to zastanawiam się, czy może jednak…”, “Co za figura! Tylko pozazdrościć!”, “Jakie zgrabne nogi… Żebym ja takie miała…” – piszą wielbiciele gwiazdy pod jej wpisem.