Śmiertelny wypadek pod Łodzią. Zdjęcia z miejsca zdarzenia pokazują skalę tragedii

Do tragicznego wypadku doszło w województwie łódzkim, w którym zginęły dwie osoby, a pięć zostało rannych. Podkom. Magdalena Nowacka z Komendy Powiatowej Policji w Zgierzu w rozmowie z Fakt24.pl powiedziała: „Do śmiertelnego wypadku doszło około godziny 13 na drodze krajowej numer 14 w okolicach miasta Dobra w powiecie zgierskim”.

Dwie osoby zginęły, a pięć zostało rannych

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący oplem mężczyzna, który jechał w stronę Strykowa, wyprzedzając kię uderzył w nią. Kia wylądowała w rowie. Opel zaś zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z samochodem dostawczym

Dwie osoby są w stanie ciężkim, dwie są w stanie, który nie zagraża ich życiu, a „w przypadku jednej osoby trwa jeszcze diagnostyka”

Droga była zablokowana i nie było możliwości przejazdu. Prokuratura prowadziła czynności śledcze. Policja zorganizowała objazd przez miejscowość Dobra. Na stronie Policji z Województwa Łódzkiego pojawił się wczoraj komunikat:

UWAGA! W związku z wypadkiem śmiertelnym, do którego doszło około godziny 13.00 na DK 14 w okolicach m. Dobra w pow. zgierskim droga jest zablokowana. Policjanci organizują objazdy przez m. DOBRA. W wyniku zderzenia trzech pojazdów 2 osoby poniosły śmierć. Na miejscu pracują służby medyczne. Policja zabezpiecza teren

Apelujemy o rozwagę na drodze i bezpieczną jazdę…