Śmiertelny wypadek pod Kołobrzegiem. Wśród poszkodowanych jest trójka dzieci

Dramatyczny wypadek pod Kołobrzegiem na drodze wojewódzkiej 162. W zdarzeniu brało udział 11 poszkodowanych, w tym troje dzieci. 5 osób trafiło do szpitala. Niestety życia 6. ofiary nie udało się uratować.

Tragiczny wypadek pod Kołobrzegiem

Do wypadku doszło w sobotę 20 lipca około godziny 12:00. Na wysokości Kopydłówka zderzyły się ze sobą trzy wyprzedzające samochody. Według relacji świadków, szybko jadący mercedes zaczął wyprzedzać kolumnę samochodów. W tym samym momencie zaczęły wyprzedzać jadące w kolumnie audi i chevrolet na duńskich rejestracjach.Wypadek pod Kołobrzegiem – 5 osób trafiło do szpitala

W wypadku brało udział 11 poszkodowanych, w tym troje dzieci mających 8 miesięcy oraz 9 i 10 lat. Dzieci odniosły niewielkie obrażenia, jednak razem z dwójką najbardziej poszkodowanych osób, trafiły do szpitala. Niestety życia jednej osoby nie udało się uratować. Mimo reanimacji, kierowca mercedesa zginął na miejscu.

Kierowca mercedesa nie mógł się wydostać z pojazdu

O zdarzeniu opowiedział Maciej Hryb, strażak ochotnik biorący udział w akcji ratunkowej:

W momencie, kiedy dojechałem, zobaczyłem trzy rozbite samochody. W jednym była pani z dziećmi, ona opuściła samodzielnie samochód. Pasażerowie tego samochodu byli przytomni

Według strażaka, w kolejnym samochodzie znajdowały się dwie osoby. Jedna była zakleszczona w pojeździe, a druga mogła się komunikować. Uwięzioną osobą był kierowca mercedesa. Mimo wysiłku osób znajdujących się na miejscu, jego życia nie udało się uratować.