Śmierć przed świętami. 27-latka zginęła na miejscu

Na drodze S3, niedaleko Nowej Soli (województwo lubuskie) doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Ciężarówka zderzyła się tam z audi. Siedząca za kierownicą samochodu osobowego 27-latka zginęła na miejscu, a do szpitala trafił jadący z nią pasażer pasażer. Obecnie policja ustala, jak doszło do wypadku. Dramat rozegrał się na nowej drodze, której kolejny odcinek został oddany dziś do użytku.

Do wypadku doszło w czwartek nad ranem. Kiedy na miejsce dotarły służby ratunkowe, zastały tam kompletnie zmiażdżone, wbite pod ciężarówkę audi. W zderzeniu ucierpiała również ciężarówka, a siłę uderzenia ukazują zdjęcia z miejsca wypadku. W zniszczonym samochodzie osobowym były uwięzione dwie osoby – strażacy musieli ciąć auto, by się do nich dostać.

27-latka siedząca za kierownicą samochodu nie dawała żadnych oznak życia – kobieta zmarła, mimo podjętej reanimacji – Ranny pasażer audi został przewieziony do szpitala. Obecnie ustalamy, jak doszło do tego tragicznego wypadku – mówi w rozmowie z Fakt24 starsza sierżant Justyna Sęczkowska z nowosolskiej policji. Z wypadku bez szwanku wyszedł kierowca ciężarówki. Jak dowiedział się Fakt24, zmarła kobieta oraz pasażer audi to mieszkańcy województwa dolnośląskiego. 

Dramat rozegrał się na nowo wybudowanej drodze S3, która właśnie dziś miała zostać oficjalnie otwarta. Tak też się stało, ale już po tragicznym wypadku.