Śmiali się z niej że jest gruba, zobacz jak teraz wygląda!

Zdarza się tak w naszym życiu że złe doświadczenia pchają nas do działania. Meghan Gilbert z Dallas w Teksasie przez zaburzenia trawienia nie mogła schudnąć

W najgorszym momencie ważyła 91 kilogramów! Nie ma dobrych wspomnień z tego czasu. W szkole średniej śmiano się z niej. Mówili nawet że gdy chodzi to ziemia się trzęsie. Przez to popadła w kompleksy i depresje a problemy z odżywianiem się pogłębiły. Zdarzało się że zjadała 6 misiek lodów naraz.

Nie miałam do siebie szacunku, byłam leniwa. Wolałam leżeć przed telewizorem i jeść lody. Rzadko kiedy wychodziłam z domu. – mówi Meghan

Kiedy zobaczyłam swoje zdjęcie popłakałam się i wyrzuciłam album do kosza. Nie mogłam na siebie patrzeć.- dodaje

Od tego momentu całkowicie zmienia swój tryb życia. Odrzuciła używki gdyż wcześniej nadużywała alkoholu. Postanowiła rozpocząć treningi na siłowni i przebudować swoją diete.

Nauczyłam się jeść odpowiednie rzeczy w odpowiednich ilościach. Zaczęłam też trening siłowy i po jakimś czasie go pokochałam.

Najpierw udało jej się schudnąć 51 kilogramów, a później zajęła się budowaniem masy mięśniowej. Obecnie waży 62 kilogramy i zaczęła nosić szorty. Dziś Meghan jest modelką fitness, a jej instagram ma 71 tysięcy obserwujących!

Moje nogi są moim największym atutem i jestem z nich bardzo dumna. Pracuję nad nimi cały czas. Jest tam jeszcze trochę tłuszczu, ale i tak je kocham.

Wszystko zaczyna się w Twojej głowie. Musisz naprawdę chcieć zmiany i chcieć pokochać siebie. Kiedy Ci się to uda będziesz szczęśliwszy i bardziej pewny siebie. – podsumowuje dziewczyna.