Śmiali się z niej, że jest gruba. 3 lata później każdy chciałby z nią chodzić!

Zdarza się, że to właśnie niemiłe przeżycia dają nam motywację do zmiany swojego życia. Nie inaczej było w przypadku tej dziewczyny.

Meghan Gilbert z Dallas w Teksasie przez zaburzenia trawienia nie mogła sobie poradzić z nadwagą

W najgorszym momencie ważyła ponad 91 kilogramów. Dziewczyna nie wspomina mile czasów szkoły średniej. W szkole szydzono z niej, inni uczniowie śmiali się, że gdy wchodzi do klasy „ziemia się trzęsie”. Przez to popadła w jeszcze większe kompleksy, depresję, a problemy z odżywaniem się pogłębiły. Zdarzało jej się zjadać 6 misek lodów na raz.

Nie miałam do siebie szacunku, byłam leniwa. Wolałam leżeć przed telewizorem i jeść lody. Rzadko kiedy wychodziłam z domu. – mówi Meghan

Kiedy zobaczyła jak nieszczęśliwie wygląda w szkolnym albumie, postanowiła coś z tym zrobić

Kiedy zobaczyłam swoje zdjęcie popłakałam się i wyrzuciłam album do kosza. Nie mogłam na siebie patrzeć.

Całkowicie zmieniła swój tryb życia. Odrzuciła wszelkie używki, gdyż wcześniej nadużywała alkoholu. Postanowiła także rozpocząć treningi na siłowni i całkowicie przebudować swoją dietę. Wróciła także do domu rodziców, gdzie najpierw zaczęła codzienne treningi, a potem zapisała się na siłownię.

W końcu zaczęła zauważać efekty ciężkiej pracy

Nauczyłam się jeść odpowiednie rzeczy w odpowiednich ilościach. Zaczęłam też trening siłowy i po jakimś czasie go pokochałam.

Teraz Meghan zupełnie nie przypomina już zakompleksionej dziewczyny z czasów liceum

Najpierw udało jej się schudnąć do wagi 51 kilogramów, a potem zaczęła budować masę mięśniową. Obecnie dziewczyna waży 62 kilogramy i po raz pierwszy od 14 lat zaczęła nosić szorty. Dzisiaj Meghan jest zajęta swoją karierą modelki fitness, a jej Instagram ma już ponad 71 tysięcy obserwujących.

Moje nogi są moim największym atutem i jestem z nich bardzo dumna. Pracuję nad nimi cały czas. Jest tam jeszcze trochę tłuszczu, ale i tak je kocham.

Wszystko zaczyna się w Twojej głowie. Musisz naprawdę chcieć zmiany i chcieć pokochać siebie. Kiedy Ci się to uda będziesz szczęśliwszy i bardziej pewny siebie. – podsumowuje dziewczyna.

Źródło: mirror.co.uk