Strona główna Magazyn Sławomir chętnie zaśpiewa na twoim weselu. Cena nie jest wygórowana

Sławomir chętnie zaśpiewa na twoim weselu. Cena nie jest wygórowana

Sławomir ma teraz swoje 5 minut i potrafi je wykorzystać. Wraz ze swoją żoną Kajrą koncertuje po całym świecie, gromadząc pod sceną ogromną publikę. Jak donosi Super Express, Zapała rozważa także koncerty na weselach.

Coraz bardziej powszechny staje się trend zapraszania gwiazd na wesela. Muzycy towarzyszą parze młodej w najważniejszym dniu w ich życiu, zarabiając przy tym krocie. Mimo tego, że taka rozrywka nie należy do najtańszych, to chętnych nie brakuje.Zamożni Rosjanie na swoje wesela zapraszają gwiazdy ze światowej półki. W Polsce jednak mało kto jest w stanie zaoferować artyście z zachodu satysfakcjonujące pieniądze. Jednak nie ma co narzekać, bo gwiazd, które chętnie zagrają na weselu, w Polsce nie brakuje

Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk czy Zenek Martyniuk to najbardziej pożądane gwiazdy na polskie wesela. W czołówce weselnych artystów zabrakło jednak Sławomira, który jest teraz na topie. Jak się okazuje przyczyna, dla której nie gra na weselach jest bardzo prosta. Nikt go jeszcze nie zaprosił, a on takie zaproszenie chętnie przyjmie.

– Jeszcze się nie zdarzyło, żebyśmy wystąpili na weselu, ale my gramy przede wszystkim dla ludzi, więc nie wykluczam, że jeśli ktoś zechce, by moja muzyka towarzyszyła mu w tak pięknym dniu, to nie odmówię. W grę wchodzi koncert zagrany na weselu, tak jak robi to mnóstwo innych zespołów – powiedział „Super Expressowi” gwiazdor rock polo.