Siostra Anny Przybylskiej pokazała jej grób

Siostra zmarłej aktorki Anny Przybylskiej († 36 l.) opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia jej grobu. Jak widać, pięć lat po śmierci Przybylskiej fani wciąż o niej pamiętają. Z okazji Wszystkich Świętych na jej grobie zapalono ogromną ilość zniczy.

Choć w tym roku minęła już piąta rocznica śmierci Anny Przybylskiej, fani nie zapomnieli o swojej ulubionej aktorce. Z okazji Wszystkich Świętych tłumnie odwiedzali jej grób, zapalając symboliczny znicz. 

Siostra Anny Przybylskiej opublikowała na Instagramie zdjęcie pokazujące grób Anny Przybylskiej w Zaduszki. Zniczy było tyle, że nie sposób było pomieścić je wszystkie na płycie.– Dziękuję za pamięć. Jak widać po uprzątnięciu przez Mamę jeszcze trochę zostało… – napisała Agnieszka Kubera.

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku. Rok wcześniej u aktorki, która zdobyła serca widzów rolami w serialach takich jak “Złotopolscy” czy “Daleko od noszy”, zdiagnozowano raka trzustki. Choroba, która tak brutalnie wdarła się w życie gwiazdy, przebiegała wyjątkowo agresywnie. Aktorka zmarła po zaledwie 18 miesiącach zawziętej walki z nowotworem, osamotniając męża Jarosława Bieniuka oraz trójkę ukochanych dzieci: Oliwię, Szymona i Jana.