“Siedzi w domu i płacze”. Tajner nie zamierza się poddawać

Michał Wiśniewski złożył pozew o rozwód. Dominika Tajner chce walczyć o męża
Michał Wiśniewski zaskoczył czwartą żonę decyzją o rozwodzie. Dominika Tajner nie może pogodzić się z jego decyzją i zamierza walczyć o ich małżeństwo.

“Kochani, mój mąż złożył pozew rozwodowy”. Ten post Dominiki na Facebooku brzmiał początkowo jak żart. Szybko okazało się jednak, że głównej zainteresowanej wcale nie jest do śmiechu.

Po tym, jak odpadła z “Tańca z gwiazdami”, Michał zaskoczył ją decyzją o rozwodzie. “Super Express” dowiedział się, że papiery złożył już na początku roku. Tajner jest podobno załamana, ale jednocześnie zdeterminowana, by walczyć o miłość.– Dominika niczego nie przeczuwała. Co więcej, była w szoku, gdy dostała dokumenty. Ona go bardzo kocha i będzie starała się, żeby nie doszło do rozwodu. Byli ze sobą 8 lat. I zrobi wszystko, by znów byli razem. Ona siedzi w domu i płacze od dwóch dni. Ale nie zamierza się poddać. Będzie walczyła o ich małżeństwo – powiedziała tabloidowi osoba z ich otoczenia.

Za decyzją Michała miała stać zazdrość o tanecznego partnera Dominiki oraz jej niechęć do posiadania wspólnego potomstwa.