SENSACYJNE WIEŚCI O CIĄŻY KSIĘŻNEJ KATE! PIERWSZY TAKI PRZYPADEK OD XV WIEKU!

Brytyjski tabloid obwieścił niesamowitą informację na temat ciąży księżnej Kate (35 l.). Aż trudno w to uwierzyć…

Informacja o tym, że księżna Kate i książę William po raz trzeci zostaną rodzicami, na nowo rozemocjonowała media bulwarowe na całym świecie.Oczywiście największa gorączka zapanowała w Wielkiej Brytanii, co chyba nie powinno nikogo dziwić.

Prasa prześciga się teraz w kolejnych rewelacjach na temat szczęśliwych rodziców i ich potomstwa.

Do tej pory wydawało się, że najbardziej kreatywni są dziennikarze gazety “The Sun”. W końcu to oni obwieścili, że Kate i William trzeciego potomka spłodzili podczas wizyty w Polsce.


Teraz prześcignąć postanowili ich chyba redaktorzy z “Life & Style”, którzy poinformowali, że William i Kate spodziewają się… bliźniąt!

“Kate i William byli zszokowani, kiedy podczas USG okazało się, że spodziewa się nie jednego, a dwójki dzieci! Kate urodzi dwie dziewczynki, które będą identyczne. Sporządzili już listę imion, które podobają im się najbardziej. Znalazły się tam między innymi Wiktoria, Alicja, Oliwia, Aleksandra i Elżbieta” – czytamy.

Pałac Kensington nie potwierdził na razie tych rewelacji. Gdyby jednak okazało się to prawdą, byłby to pierwszy taki przypadek ciąży mnogiej na królewskim dworze od XV wieku!