Są oni sprzedawani na targu za 3tys zł. Nabywca może zrobić im, co tylko żywnie mu się spodoba

Czy wierzycie w to że niewolnictwo nadal istnieje? W świecie w którym większość z nas korzysta już z komputerów a światem zawładnęły roboty? A jednak i jest to bardzo przerażające co człowiek człowiekowi może zrobić.

Dziennikarz z CNN udał się do Libii aby przekonać się czy to jest prawda, niestety to wszystko się potwierdziło.W Libii ludzi da się wycenić. Od 400 do 800 dolarów można kupić niewolnika-CZŁOWIEKA. Okazuje się że tego typu targi to norma. Najczęstszymi ofiarami padają ludzie który nie mają szans na przeżycie w tym kraju. Znajdują się więc ludzie którzy chcą im „pomóc” Niestety często są to po prostu przemytnicy którzy zamiast im pomoc jedynie chcą zarobić na nich pieniądze.

Najczęściej niewolnicy wykonują bardzo ciężką fizyczną pracę, przekraczającą granice ludzkich możliwości.

Ludzie sprzedawani są na targu jak przedmiot. Ci, którzy są zainteresowani, mogą oglądać człowieka z każdej strony…

Czasem niewolników przetrzymuje się w więzieniach. Wymusza się od nich biciem numery do rodzin, a wtedy zastrasza się ich i żąda pieniędzy za wykupienie niewolnika. Gdy bliskich nie stać, ‘więźniowie’ są zabijani…

Nie tylko sprzedawani są mężczyźni, ale i kobiety, które trafiają do domów publicznych lub na prywatny użytek kogoś, kto je ‘kupi’.

Mimo wielu akcji ratunkowych i działających fundacji, mających na celu ograniczenie handlu ludźmi, na świecie cały czas dochodzi do czegoś tak strasznego.

A najgorsze w tym wszystkim jest to…

… że człowiek człowiekowi wyrządza taką krzywdę i skazuje na cierpienie, a często na śmierć.