Rzeczy, które matki trzymają przed swoimi dziećmi w głęboko skrywanej tajemnicy.

Więź matki z dzieckiem jest jedyna w swoim rodzaju. To właśnie rodzicielki wprowadzają swoje pociechy w życie, ucząc je wszystkiego. Często wydawało bądź nadal wydaje nam się, że nasza mama za bardzo interesuje się naszym życiem, że próbuje w nie ingerować, choć tak naprawdę ona chce dla nas jak najlepiej.

Chce byśmy uniknęli błędów, które być może ona popełniła za młodu. Chce nas po prostu ostrzec przed złem i nieszczęściem. Jednak są rzeczy, które często właśnie z miłości do nas, nasze mamy trzymają w tajemnicy, jakie? Zapraszam do lektury.

Jedną z nich jest to, że Twoja mama wiele razy płakała z Twojego powodu.
Nie tylko wtedy, gdy było jej smutno, gdy w jakiś sposób ją zraniłeś. Płakała gdy wzięła Cię na ręce po raz pierwszy, płakała z dumy, płakała gdy byłeś nieszczęśliwy. Zawsze, gdy spotykało Cię coś ważnego, Twoja mama płakała. Jednak Ty mogłeś tego nigdy nie widzieć.Twoja mama jest skłonna odjąć sobie od ust, byś Ty mógł to zjeść.
Tak, to jest kolejna tajemnica naszych mam, często odejmują sobie od ust ostatnie kęsy, byśmy mogli skosztować czegoś sami lub po prostu się najeść.

Twoja mama zawsze się o Ciebie martwi.
Nie tylko wtedy, gdy nie ma Cię w domu, bo dobrze bawisz się ze znajomymi. Twojej mamie na Tobie zależy, dlatego chciałaby byś zawsze chodził najedzony, zdrowy i szczęśliwy. Dlatego też, gdy Cię przy niej nie ma, martwi się o to czy tak właśnie jest.
Mimo, że nigdy nie uderzyłeś swojej mamy, to i tak sprawiłeś jej nieco fizycznego bólu.

Narodziny nie są bezbolesne, karmienie piersią również. Jednak zapewne Twoja mama nigdy się nie przyznała co do tego, że sprawiało jej to ból. Była zawsze szczęśliwa i uśmiechnięta.

Uwielbia na Ciebie patrzeć.
Matce bardzo ciężko jest oderwać wzrok od swojego dziecka. Dlatego też tak często na Ciebie spogląda.
Wielkim wydarzeniem jest dla niej chwila w której ją opuszczasz.
W momencie gdy wyprowadzasz się z domu rodzinnego, Twoja mama z całą pewnością bardzo to przeżywa. Jest to dla niej bardzo ważna chwila.

Jak widzisz, nie są to jakieś straszne sekrety i mrożące krew w żyłach tajemnice, jednak warto mieć te fakty na uwadze.

Twoja mama kocha Cię miłością bezgraniczną i nawet jeśli czasami się nie dogadujecie pamiętaj, że fakt jej miłości się nie zmienia. Doceń to zanim będzie na to za późno.