Rozenek zabrał głos pierwszy raz po udarze!

W połowie maja Jacek Rozenek przeszedł udar mózgu. Cały czas przebywa w szpitalu, ale jego stan z dnia na dzień jest coraz lepszy. Wkrótce aktor powróci na plan serialu „Barwy szczęścia”. Rozenek zdecydował się zabrać głos pierwszy raz po udarze. Aktor zdradził, że już pracuje nad kolejnym odcinkiem serialu i podziękował fanom za wsparcie.

Pod koniec maja do mediów przedostały się niepokojące wieści na temat stanu zdrowia Jacka Rozenka. Jako pierwszy poinformował o tym magazyn „Flesz”. Faktowi udało się ustalić, że gwiazdor „Barw szczęścia” dostał udaru podczas objazdowej trasy teatralnej.

Podczas pobytu w szpitalu aktor mógł liczyć na pomoc m.in. swojej byłej żony Małgorzaty Rozenek-Majdan oraz byłej partnerki Roxi Gąski. W szpitalu odwiedzali go również synowie – 9-letni Tadeusz i 13-letni Stanisław, którzy są owocem jego małżeństwa z Małgorzatą Rozenek.

Aktor powoli wraca do zdrowia. Cały czas przebywa w szpitalu i czeka go jeszcze długa rehabilitacja. W sieci pojawił się filmik, na którym aktor po raz pierwszy po udarze zwraca się do fanów.

Nagranie rozpowszechniła na swoim Instagramie koleżanka z planu „Barw szczęścia” – Adrianna Biedrzyńska.

„Jacek pozdrawia” – napisała aktorka pod nagraniem. Na filmiku widać, że aktor cały czas przebywa w szpitalu, ale wraca już do zdrowia. Jego stan poprawił się na tyle, że aktor rozpoczął już przygotowania do nagrania nowego odcinka serialu „Barwy szczęścia”.

– Cześć. Pracuję nad kolejnym odcinkiem. Dziękuje wszystkim za wsparcie. Do zobaczenia – powiedział Jacek Rozenek.

To nagranie podbiło internet. W komentarzach fani przekazywali aktorowi słowa otuchy i życzyli szybkiego powrotu do pełni zdrowia.