Rozenek mówi wprost o tym, jak doszło do zapłodnienia. Były mąż jest na nią wściekły

W show biznesie dawno nie było pary, która tak umiałaby rozgrzać atmosferę wokół siebie. Oczywiście mowa o Małgorzacie Rozenek-Majdan i Radosławie Majdanie. Ta dwójka już nieraz występowała w duecie na ekranach naszych telewizorów. Programy takie jak Azja Express czy Iron Majdan cieszyły się sporą oglądalnością. Z tego też powodu Majdanowie otrzymują najwyższe stawki. Wszyscy w TVN liczą, że ich dobra passa będzie trwała długo, a po narodzinach wspólnego dziecka cała Polska wprost oszaleje na punkcie „królewskiego malucha”.

 

#ferrari #paddock #f1

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) onJacek Rozenek

Były mąż Małgosi nie jest tym wszystkim zachwycony. Przypomnijmy, że para rozwiodła się prawie sześć lat temu. Gosia odważyła się na ten krok dla Piotra Kraśki – prezentera telewizyjnego i dziennikarza, z którym miała nadzieję wziąć ślub. Mężczyzna nie podzielił poglądów Rozenek i został z rodziną. Ale wtedy na horyzoncie pojawił się Radek.

#work

A post shared by Jacek Rozenek (@rozenekjacek) on

Prawda na temat zapłodnienia in vitro

Tygodnik Na żywo donosi, że były mąż Małgorzaty, pod pretekstem troski o dzieci, naciska na nią, by trochę zwolniła z popularnością.Ojciec chłopców – Tadzia i Stasia wolałby, aby ich matka przestała opowiadać o tym, że obaj urodzili się dzięki metodzie in vitro. Dzieci mogą być szykanowane z tego powodu, w końcu to bardzo intymna sprawa.