Ronaldo miał zgwałcić kobietę. Te zdjęcia go pogrążą?!

Cristiano Ronaldo ma olbrzymie kłopoty. 27 września do sądu w Las Vegas w Nevadzie trafił 32-stronicowy pozew, w którym Kathryn Mayorga oskarża najsłynniejszego piłkarza świata o gwałt. Mają się w nim znajdywać twarde dowody i szczegółowa relacja z całego wydarzenia. Teraz do sieci trafiły zdjęcia, które mogą bardzo zaszkodzić Ronaldo.

Szczegóły sprawy przedstawił w ostatnich dniach nimiecki “Der Spiegel”. Do zdarzenia miało dojść w nocy z 12 na 13 czerwca 2009 roku, w klubie nocnym Rain z Las Vegas. Piłkarz, bawił się tam ze szwagrem i kuzynem tuż przed transferem do Realu Madryt. W klubie poznał zabawiającą gości Kathryn Mayorgę.

To właśnie z tego wieczoru pochodzą zdjęcia, które właśnie trafiły do sieci. Widać na nich, jak piłkarz przytula kobietę i ma wyraźny problem z utrzymaniem rąk przy sobie. Mayorga opisuje to, co miało dziać się potem. Cristiano Ronaldo miał zaprosić ją i jej koleżankę do jego apartamentu. W nim, konkretnie na balkonie, miało dojść do wspólnej kąpieli w jacuzzi. Kobieta zaczęła przebierać się w łazience, a piłkarz, który obiecał, że przyniesie jej ubrania na zmianę, w pewnym momencie zaskoczył ją nago i zaproponował jej seks.Mayorga twierdzi, że odmówiła. Miała pocałować go pod warunkiem, że Ronaldo ją puści. Potem sportowiec miał, tu cytujemy pozew: “napierać na nią” i “robić jej różne rzeczy, dotykać, chwytać”. Kobieta miała protestować, bez skutku. Według jej relacji, Ronaldo zaciągnął ją do sypialni i zgwałcił, mimo, że wciąż krzyczała “nie”.

Po ataku piłkarz miał patrzeć na nią ze współczuciem, pytać czy coś ją boli, paść na kolana i powiedzieć, że jest “w 99 procentach dobrym facetem, może z wyjątkiem jednego procenta”.

Mająca obecnie 34 lata kobieta mówi, że lekarze wykryli u niej zespół stresu pourazowego. Sprawę nagłaśnia dopiero teraz, bo bezpośrednio po napaści bała się poniżenia i napiętnowania. Osoby wynajęte przez Ronaldo miały też spróbować zatuszować całą sprawę.

Według “Der Spiegela”, Kathryn miała zgłosić się na policję kilka godzin po gwałcie i poddać się badaniu lekarskiemu. Rok później miała wynająć adwokata i wynegocjować odszkodowanie poza sądem. Ronaldo miał wypłacić jej wtedy 375 tys. dolarów. Wedle ugody miała nigdy publicznie nie mówić o zarzutach. Teraz kobieta stara się o cofnięcie tego postanowienia przed sądem. Jak twierdzi, wtedy była przerażona ewentualnym odwetem. Teraz chce, by wszyscy dowiedzieli się o tym, co zrobił jej gwiazdor.

1/3 Cristiano Ronaldo oskarżony o gwałt. Te zdjęcia go pogrążą?

Cristiano Ronaldo ma olbrzymie kłopoty. 27 września do sądu w Las Vegas w Nevadzie trafił 32-stronicowy pozew, w którym Kathryn Mayorgy oskarża najsłynniejszego piłkarza świata o gwałt. Mają się w nim znajdywać twarde dowody i szczegółowa relacja z całego wydarzenia. Teraz do sieci trafiły zdjęcia, które mogą zaszkodzić Ronaldo.

2 /3 Cristiano Ronaldo oskarżony o gwałt. Te zdjęcia go pogrążą?

Szczegóły sprawy przedstawił w ostatnich dniach nimiecki “Der Spiegel”. Do zdarzenia miało dojść w nocy z 12 na 13 czerwca 2009 roku, w klubie nocnym Rain z Las Vegas. Piłkarz, bawił się tam ze szwagrem i kuzynem tuż przed transferem do Realu Madryt. W klubie poznał zabawiającą gości Kathryn Mayorgę.

3 /3 Cristiano Ronaldo oskarżony o gwałt. Te zdjęcia go pogrążą?

To właśnie z tego wieczoru pochodzą zdjęcia, które właśnie trafiły do sieci. Widać na nich, jak piłkarz przytula kobietę i ma wyraźny problem z utrzymaniem rąk przy sobie. Mayorga opisuje to, co miało dziać się potem. Cristiano Ronaldo miał zaprosić ją i jej koleżankę do jego apartamentu. W nim, konkretnie na balkonie, miało dojść do wspólnej kobiety w jacuzzi. Kobieta zaczęła przebierać się w łazience, a piłkarz, który obiecał, że przyniesie jej ubrania na zmianę, w pewnym momencie zaskoczył ją nago i zaproponował jej seks.