Rodzina Anny Przybylskiej straciła zaufanie do Bieniuka? “Mama Ani zawiodła się na Jarku”

Aferę z gwałtem nie tylko kładzie się cieniem na nieskazitelny wizerunku Jarosława Bieniuka, ale również odbija się na jego relacjach rodzinnych. Doniesienia o imprezowym stylu życia piłkarza i kontaktach z osobami o wątpliwej reputacji miały nadszarpnąć zaufanie matki Anny Przybylskiej, która mocno przeżywa całą sprawę – donosi tabloid.

Po śmierci Anny Przybylskiej Jarosław Bieniuk został sam z trójką dzieci. Od początku w opiece nad Jasiem, Szymonem i Oliwią pomaga mu rodzinna zmarłej aktorki, a w szczególności mama Anny, pani Krystyna Przybylska. Do tej pory w rodzinie panowały dobre relacje. Bliscy Anny nawet kibicowali Jarkowi, by szczęśliwie ułożył sobie życie na nowo. Niestety afera z gwałtem i wychodzące przy okazji tajemnice imprezowego życia Jarosława Bieniuka mogą sprawić, że rodzinne stosunki znacznie się ochłodzą. “Dobry Tydzień” podaje, że najbardziej zmartwiona całym zajściem jest mama Anny Przybylskiej, która z trudem przyjmuje kolejne doniesienia na temat ojca swoich wnuków. Te niestety nie stawiają go w najlepszym świetle. Pani Krystyna nie zamierza jednak komentować sprawy.  Obecnie koncentruje się przede wszystkim na wnukach, które również mocno przeżywają kłopoty ojca.

Krysia skupiła się na Oliwii, Szymonie i Jasiu. To z nimi rozmawiała w pierwszej kolejności i starała się je uspokoić. Nie jest tajemnicą, że umierająca córka uczyniła ją strażniczką majątku dzieci z prośbą, by dbała o ich edukację i bezpieczeństwo. Zawsze jest na posterunku, także teraz, kiedy Jarek wziął bezpłatny urlop w pracy, w klubie Lechii Gdańsk, i nie będzie zarabiał – twierdzi w rozmowie z “Dobrym Tygodniem” znajoma rodziny.

Jarosław Bieniuk cały czas może liczyć na wsparcie rodziny, ale bliscy nie mają wątpliwości, że sportowiec uniknąłby kłopotów, gdyby nie zadawał się z ludźmi o wątpliwej reputacji. Zachowanie – wydawałoby się – dojrzałego ojca trójki dzieci kompletnie zaskoczyło rodzinę. W czasopiśmie czytamy, że mama Anny Przybylskiej zawiodła się na Jarosławie i straciła do niego zaufanie. Liczy jednak, że nie potwierdzi się najgorsze.Przypomnijmy, że Bieniukowi postawiono dwa zarzuty, żaden nie dotyczy zgwałcenia. Nie oznacza to jednak, że piłkarz nie dopuścił się czynu, o który oskarża go Sylwia Sz. Prokuratura uznała tylko, że zebrany materiał dowodowy jest niewystarczający, by postawić sportowcowi zarzut popełnienia przestępstwa seksualnego. Sprawa jest w toku i wszystko może się jeszcze zmienić na niekorzyść piłkarza. Ostatnio Sylwia Sz. udzieliła pierwszego wywiadu, w którym ujawniła wstrząsające szczegóły nocy spędzonej z Bieniukiem.