Rodzice ostrzegają: Zamaskowany mężczyzna zaczepia dzieci i zaprasza je do samochodu!

Niepokojące informacje docierają od rodziców z Osiedla Warszawskiego w Poznaniu. Ktoś jeździ po mieście i zaczepia dzieci! Zamaskowany mężczyzna zaprasza je do samochodu i oferuje podwiezienie do domu.

Według relacji rodziców, jest to mężczyzna z chustką na twarzy, który jeździ po ulicach miasta, zaczepia dzieci wracające ze szkoły i zachęca, by wsiadły do samochodu.

“Mojemu-10 letniemu synowi zostało zaproponowane wejście do auta obcego mężczyzny z chustka na twarzy. Mężczyzna był wysokim brunetem jeżdżącym czarnym sedanem” – informuje jedna z matek za pośrednictwem strony “Warszawskie Poznań” na Facebooku i ostrzega innych rodziców, by porozmawiały o tym ze swoimi dziećmi, by zapobiec tragedii:“Proszę nagłośnić sprawę wśród mieszkańców naszego osiedla, niech rodzice porozmawiają na ten temat z dziećmi. Choćby i tysiączny raz” – czytamy.

Policja już zajęła się sprawą. Sprawdzany jest m.in. zapis z kamer monitoringu.

Rodzice – poza mediami społecznościowymi – ostrzegają przed tajemniczym mężczyzną w bardziej tradycyjny sposób, wywieszając m.in. ogłoszenia na drzewach i słupach.

Uwaga porywacze dzieci! Otrzymaliśmy wiadomość:"Dobry wieczór, piszę z prośbą o nagłośnienie sytuacji, która miała dziś…

Gepostet von Warszawskie Poznań am Donnerstag, 24. Oktober 2019