Rapujący ksiądz z Łodzi podbija Internet. Na takim ślubie prawdopodobnie nie byłeś!

Każda młoda para marzy o tym, żeby ich ślub był wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Beata i Marcin z Łodzi nieźle zaskoczyli zgromadzonych gości!

Ceremonia obyła się w kościele Jezuitów w Łodzi. Paweł Sawiak został poproszony, aby udzielić młodym ślubu. Po komunii świętej panna młoda przejęła mikrofon i poprosiła gości, aby powstali, podnieśli ręce i wspólnie z nimi uwielbiali Pana. Pierwszy utwór wykonała ona, a do drugiego występu przyłączył się ksiądz. Efekt oczarował wszystkich gości!

Drużyna ewangelizacyjna

Do tej pory najsłynniejszym rapującym księdzem w Polsce był duchowny Jakub Bartczak z Wrocławia. Po tym nagraniu okazuje się, że ma poważną konkurencję! Ksiądz Paweł Sawiak stworzył ze swoimi parafianami projekt Mocni w Duchu, który tworzy i nagrywa nietypowe wykonania utworów religijnych. Jeden z nich, pt. Należę do Ciebie zaprezentowali na ślubie Beaty i Marcina.

Obejrzyj filmik, którym zachwycają się internauci!

Cała uroczystość zaślubin była utrzymana w naprawdę podniosłej atmosferze. Widać, że zarówno panna młoda jak i jej mąż są ludźmi bardzo wierzącymi i sami chętnie zaangażowali się w ten fantastyczny występ.

Poniżej możesz obejrzeć całą uroczystość! Okazuje się, że występów było w więcej!