„Pucharu dzieci na śniadanie nie zjedzą!” Znów ostre słowa Justyny Żyły na temat zachowań męża!

Niespełna miesiąc temu wyszły na jaw informacje o kryzysie małżeńskim Piotra i Justyny Żyły. Żona skoczka ujawniła, że ten wyprowadził się do kochanki.

Wyglądało na to, że sprawa na jakiś czas ucichła, ale ponownie do tablicy wywołali ją sami zainteresowani. Para nie kryła żalu do siebie i o wielu rzeczach pisała na Instagramie. Padały ostre słowa, które raniły obie strony.

https://instagram.com/p/BXoDDeVl9Bk/?utm_source=ig_embedJustyna Żyła jest pasjonatką gotowania i na koncie instagramowym regularnie prezentuje swoje dzieła kulinarne. W ostatnią sobotę pochwaliła się wiosennym hamburgerem, który przygotowała specjalnie dla swoich dzieci , 11-letniego Jakuba i 6-letniej Karoliny. Dzieci – jak napisała – były zachwycone.

Niestety nie wszystkie komentarze pod zdjęciem były pozytywne, a niektóre wręcz  zachęcały do kłótni:

Twój mąż zdobył podium, a Ty z jakąś bułką wyjeżdżasz…

Wpis nawiązywał do sobotniego konkursu drużynowego w Norwegii, w którym Polacy zajęli drugie miejsce.

„Piernik do wiatraka. Pucharu dzieci na śniadanie nie zjedzą” – odpowiedziała ostro Justyna – „Sorry za prywatę, ale moje dzieci w szkle nie gustują” 

Potem Justyna Żyła wdała się w dyskusję z jedną z kobiet, która zasugerowała, że korzysta z każdej okazji, by szkalować swojego męża, „obrzuca go błotem i kwestionuje miłość do jego dzieci„.

„Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. Ja i nasze dzieci wiemy i doświadczamy, jak jest” – odpisała Justyna Żyła

Jak widać, para nadal załatwia swoje sprawy przez publiczne konta internetowe.