Przez 15 lat pomagała mężowi gwałcić córkę. Ale to był dopiero początek koszmaru

Abigail Alvarado przez 15 lat musiała udawać przed trojgiem swoich dzieci, że jest ich siostrą. Została do tego zmuszona przez adopcyjnych rodziców, Laurę i Eusebio Castillo, którzy są także jej krewnymi. Gdy Abigail miała 13 lat, została przez nich pierwszy raz zgwałcona. Koszmar dziewczyny trwał 15 lat. Jak tłumaczyła policji, milczała ze strachu, że Eusebio zacznie gwałcić także jej córki.Pochodząca z San Antonio (USA) Abigail Alvarado, miała dziewięć lat, gdy została adoptowana przez Laurę i Eusebia Casstillo. Para mieszkała w bazie wojskowej na Hawajach, gdzie Eusebio służył jako sierżant.

Już kilka dni po przybyciu przybranej córki, Casstillo wszedł do jej łóżka i zaczął ją molestować. Dziewczynka opowiedziała o wszystkim ciotce, ta jednak nie zrobiła nic, by jej pomóc. Trzy lata później Eusebio po raz pierwszy zgwałcił Abigail. Niedługo potem zaczęła w tym uczestniczyć także Laura.

Przybrani rodzice zamienili życie dziewczynki w prawdziwe piekło. Oprócz gwałcenia, małżeństwo znęcało się nad nią psychicznie i fizycznie. Gdy w wyniku gwałtu urodziła córeczkę, powiedzieli wszystkim, że to oni są rodzicami dziewczynki. Podawali się również za rodziców jej drugiej córki oraz najmłodszego syna.

Abigail bała się o wszystkim powiedzieć policji, gdyż Eusebio zagroził jej, że jeśli to zrobi, to on zacznie gwałcić także jej córki. Kobieta wiedziała, że zwyrodnialec jest do tego zdolny, dlatego milczała.

W 2009 roku małżeństwo Casstillo przeprowadziło się do San Antonio. Tam zaczęli wmawiać okolicznym mieszkańcom, że jedna z córek Abigail potrafi czynić cuda. Dziecko miało m.in. leczyć raka. Tym sposobem udało im się wyłudzić tysiące dolarów.

Rodzinie pomagała m.in. jedna ze wspólnot katolickich, jednak jej członkowie nie wiedzieli, że Casstillo od 15 lat gwałcą adoptowaną córkę. Jeden z wiernych zakochał się z wzajemnością w Abigail. To właśnie jemu 28-latka odważyła się opowiedzieć o swoim horrorze. Ukochany przekonał Abigail, żeby powiadomiła policję. Eusebio i Laura dowiedzieli się jednak o wszystkim i zdążyli uciec.

Zostali schwytani dopiero w 2016 roku. Kilka dni temu za znęcanie się nad Abigail i pomocnictwo w gwałtach sąd skazał Laurę na 33 lata więzienia. Jej mąż nadal oczekuje na proces.

Źródło: fakt.pl