Pozwoliła mężowi aby ubierał ją przez tydzień, zobaczcie co kazał jej nosić!

Czy nie słyszycie często że źle wyglądacie w tym co macie na sobie? Faceci mają zupełnie inne poczucie stylu niż my. Jednak pewna kobieta o imieniu Caitlyn postanowiła zaufać mężowi Colin’owi i przez tydzień ubierała się tak jak mąż sobie zażyczył.

Caitlyn jak każda kobieta ma szafę pełną ubrań choć twierdziła że nie ma w co się ubrać. Jednak Colin był innego zdania,a dobór ubrań zaskoczył jego żonę.Poniedziałek

Według mnie strój nie był odpowiedni na spotkanie biznesowe, ale według Colin’a miał wprawić mnie w wiosenny nastrój i nikt nie powinien się na mnie gapić bo wszystko do siebie pasuje. Uwierzcie mi, wszyscy się gapili. Nosiłam ten strój przez cały dzień i jestem pewna, że jeszcze kiedyś go ubiorę. Co więcej, usłyszałam wiele miłych słów od moich kolegów z pracy, którzy chwalili moją kolorową stylizację.

Wtorek

Drugiego dnia zaczęłam podejrzewać mojego męża, że lubi mnie w jasnych kolorach. Podobno prognozy pogody zapowiadały, że tego dnia będzie słonecznie dlatego Colin chciał, żebym wyglądała jak Słońce. Znalazł moją starą torebkę, której nie nosiłam bo myślałam, że wyglądam z nią dziecinnie. Jak się okazało mój mąż, dyrektor firmy leasingowej, ją uwielbiał. Od tego czasu stała się moim ulubionym dodatkiem.

Środa

Tego dnia mieliśmy rocznicę i zdecydowaliśmy się zjeść romantyczną kolację. Ze względu na to, że mamy dwójkę małych dzieci, postanowiliśmy zorganizować romantyczny wieczór w domu. Robiliśmy tak wcześniej, ale nigdy nie zastanawiałam się co na siebie ubrać, w końcu jesteśmy we własnym domu więc po co się stroić? Mój mąż myślał inaczej. Wybrał dla mnie skąpą, czarną sukienkę. Tego wieczoru poczułam się jakbyśmy byli na pierwszej randce.

Czwartek

Długo nie nosiłam tej sukienki. Była gdzieś z tyłu szafy i po prostu o niej zapomniałam. Zawsze wydawała mi się, że jest trochę za krótka i że to nie jest mój kolor. Colin wybrał ją i powiedział, że wyglądam oszałamiająco w czerwonym. Pojechaliśmy na obiad do jego rodziców. Czułam się bardzo niepewnie, ale mój mąż dodawał mi odwagi.

Piątek

Dzisiaj mieliśmy się spotkać z moimi rodzicami. Gdyby nie Colin pewnie ubrałabym schludną sukienkę i eleganckie buty. Jednak mój mąż postanowił, że będzie mi wygodniej jeśli będę ubrana w ogrodniczki. Jeśli miałabym biegać dookoła domu razem z dziećmi, będąc w sukience byłoby mi zdecydowanie niewygodnie! Szczerze, zazwyczaj nosiłam tę bluzę gdy jechaliśmy na piknik, ale nie używałam jej zbyt często. Cały strój był bardzo wygodny i wyglął naprawdę stylowo!

Sobota

Sobota to dzień rodzinnych spacerów. Dzisiaj Colin puścił wodzę fantazji i poczuł się jak prawdziwy stylista. Czyż nie prawda, że wszystko idealnie do siebie pasuje? Jestem bardzo zadowolona z tego kompletu. Colin dodał swoją ulubioną kurtkę – uważa, że wyglądam w niej uroczo. Pomarańczowa sukienka i sportowe buty sprawiły, że było mi superwygodnie. Jak widać po zdjęciu, spacer był fantastyczny.

Niedziela

Nie mieliśmy planów na niedzielę i spędziliśmy ten dzień w domu. Mimo to Colin chciał żebym wyglądała elegancko i kobieco. Wybrał czarną sukienkę, którą uwielbiam i w której chodzę bardzo rzadko, ponieważ nie mam zbyt wielu okazji. Jak się okazało nie zawsze potrzebna jest okazja, aby ubrać swoje ulubione ciuchy, a życie z moim mężem jest najlepszą, żeby ubierać tak piękne sukienki każdego dnia.

 

Caitlyn była zdumiona z jak dużą odpowiedzialnością podszedł do tego zadania jej mąż. Każdego dnia starannie dobierał ubrania.

Uświadomiłam sobie coś bardzo ważnego. Nie bójmy się eksperymentować. Nie musisz szukać odpowiedniej okazji, aby ubrać sportowe buty i elegancką sukienkę. Jeśli czujesz się w tym wygodnie, nie wahaj się – po prostu to noś. Dodatkową motywacją będzie wzrok Twojego ukochanego. Poproś swojego mężczyznę, żeby wybrał Ci ubrania na cały tydzień – będziesz pozytywnie zaskoczona co wybierze!