Pozwoliła, aby Daniel wykorzystywał jej malutkie córki. Obiecał jej za to ślub.

Takie historie wywołują złość i smutek na przemian. Jak można skrzywdzić niewinne dziecko? Jak może na to pozwolić ich matka?

Daniel P. zainstalował aplikację randkową nie po to, aby znaleźć miłość swojego życia albo po to, aby umawiać się na randki. Po prostu chciał zrealizować swoje chore pragnienia. Pedofil szukał samotnych kobiet z dziećmi, aby móc zbliżyć się do ich córek.

Kiedy na jednym z portali poznał Christin, od razu uznał, że będzie to idealna kobieta do tego, aby zbliżyć się do jej dzieci. Ona sama jakoś szczególnie nie stawiała oporów przed tym, aby nie tylko wysyłać mu zdjęcia córek, ale także spędzić wraz z nim i dziećmi wakacje. Wtedy też doszło do najgorszego.34-latek najpierw domagał się zdjęć rocznej dziewczynki i starszej o trzy lata siostry. Ich matka spełniła te żądania.

34-latek wyznał prawdę o swoich seksualnych preferencjach i o tym, co go pociąga i że są to dzieci. Nie tylko jednak Daniel usłyszał zarzuty. Matka dziewczynek także stanęła przed sądem. Miała przygotować córki dla pedofila i zgodzić się na to, aby je wykorzystał…

Daniel przyznał się do wszystkich zarzutów stawianych przez prokuratora. Wcześniej został już skazany na 16 miesięcy więzienia w związku z inną sprawą. Przyznał się do wykorzystania 7-letniej dziewczynki. Po spotkaniu z inną samotną matką w Chemnitz, którą również poznał przez aplikację randkową.

Nie chcemy nawet myśleć, jaką traumę będą miały dziewczynki, gdy dorosną. Najbardziej jednak przeraża to, że matka zgodziła się na to, aby jej dzieci cierpiały, ponieważ Daniel obiecał, że się z nią ożeni.