Poznajcie historię chłopca, który pamięta swoje poprzednie życie i jego dramatyczny koniec.

Co jakiś czas słyszymy o historiach, które są bardzo zastanawiające, a nawet mrożą krew w żyłach. Jedną z takich właśnie opowieści jest historia chłopca, który pamięta swoje poprzednie życie i to jak je stracił!

Zacznijmy od przedstawienia naszego bohatera. Na wzgórzach Golan mieszka wraz z rodziną trzy letni Syryjczyk. Warto zauważyć, że jego rodzina należy do druzów, a jest to grupa, która wierzy w reinkarnację. W pewnym momencie chłopcu z nocy na noc, coraz mocniej śniła się pewna wizja, którą niejedna osoba nazwała by straszliwym koszmarem. W śnie tym chłopiec widział jak ktoś zabija go siekierą, a jego ciało zakopuje. Gdy opowiedział on o tym rodzicom, ci postanowili poszukać dla niego pomocy.
Sny chłopca były na tyle silne i wiarygodne, że może on bez problemu opowiedzieć o ich szczegółach. Dokładnie opisuje on więc przyśnione wydarzenia, a także wygląd osoby, która dopuściła się w tym śnie zbrodni.
To właśnie po tych szczegółach rodzina chłopca postanowiła odnaleźć miejsce zbrodni. Tropy były na tyle wyraźne, że nie sprawiło to większego problemu. Podczas wizyty w miejscu w którym miały rozgrywać się te dramatyczne wydarzenia oraz po spotkaniu z człowiekiem, który się rzekomo ich dopuścił, malec nie miał wątpliwości. Bez większego problemu wskazał dłonią stos kamieni, pod którym jak się później okazało znaleziono ciało mężczyzny, który zginął podczas sąsiedzkiej bójki.
Prawdziwości tej historii dowodzi również ślad na głowie małego chłopca. Znajduje się on w tym samym miejscu, gdzie padł jeden ze śmiertelnych ciosów zadanych przez zabójce.

Historia ta brzmi nieprawdopodobnie, jednak życie co jakiś czas przekonuje nas o tym, że w każdym, najdziwniejszym nawet dla nas wierzeniu, może być ziarenko prawdy.