Poznaj najpiękniejszą dziewczynkę świata. ‘Twarz jak aniołek’

Pamiętacie Thylane Blondeau? Dziewczynkę, która w wieku 4 lat wystąpiła w pokazie Jeana Paula Gaultiera? Ma godną następczynię. Poznajcie Annę, 6-latkę z Rosji.

Sławna Thylane ma już 16 lat, więc przyszedł czas znaleźć jej następczynię. Ta została odnaleziona w Rosji.Każdy, kto zobaczy zdjęcia 6-letniej Anny Kniażewej nie będzie wątpił, że zasługuje na miano najpiękniejszej. Choć jej długie jasne włosy, grzywka i okrągła buzia nie odróżniają jej mocno od reszty dziewczynek, to jedno spojrzenie w jej ogromne błękitne oczy nie pozostawia wątpliwości.

Mama dba o to, żeby te atuty dobrze wykorzystać. Dziewczynka mimo, że jeszcze nie chodzi nawet do szkoły już należy do profesjonalnej agencji modelek i często bierze udział w sesjach zdjęciowych. Ich efekty często można zobaczyć na jej instagramie, obserwuje ją tam aż 877 tysięcy osób.

W tym całym zamieszaniu, mamy tylko nadzieję, że dziewczynka ma czas być prawdziwym dzieckiem, i że rodzice nie zmuszają jej do robienia kariery wbrew jej woli.

Prawda, że ta mała jest przeurocza? Ciekawe, jak zmieni się w okresie dojrzewania i czy będzie równie uroczą nastolatką?