Potrącił kobietę z dzieckiem i uciekł z miejsca wypadku. Okazało się, że zabił własną żonę i syna

Kierowca spiesząc się na rodzinną kolację, potrącił jadącą skuterem matkę z dzieckiem. Zamiast zatrzymać się i udzielić im pomocy, uciekł z miejsca wypadku. Okazało się, że ofiarami wypadku jest jego własna żona i 10-letni syn.

Chińczyk o imieniu Wang nie zwracał uwagi na ograniczenia prędkości. Spieszył się na rodzinną kolację u swoich krewnych i naciskał pedał gazu, byle tylko zdążyć na czas. Niestety takie pędzenie na oślep skończyło się tragicznie.Nagle na drodze pojawił się skuter, którym jechała kobieta z dzieckiem. Mężczyzna potrącił ich, ale nie zatrzymał samochodu. Zamiast tego uciekł z miejsca wypadku nie udzielając rannym pomocy.

Uderzenie auta było tak silne, że matka i 10-latek nie przeżyli wypadku. Lekarze walczyli jeszcze w szpitalu o życie chłopca, jednak nie mogli nic zrobić.

Policjanci szybko ustalili, kto był sprawcą wypadku i wkrótce zapukali do drzwi jego mieszkania w Szantung. Gdy Wang otworzył drzwi mieszkania i zobaczył policjantów, był zdziwiony, dlaczego tak szybko do niego dotarli. Mundurowi zaraz po tym, jak obwieścili mu, że zabił dwie osoby, dodali, że była to jego własna rodzina.

Jak podaje radiozet.pl, mężczyzna wpadł w histerię. Zaczął głośno płakać i wyrywać sobie włosy z głowy. Za swój czyn odpowie teraz przed sądem.