Strona główna Magazyn Popek NAJLEPSZY w Tańcu z Gwiazdami! “W kolejnej edycji wystąpię jako tancerz”

Popek NAJLEPSZY w Tańcu z Gwiazdami! “W kolejnej edycji wystąpię jako tancerz”

Za nami pierwszy odcinek Tańca z Gwiazdami. Kto pożegnał się z programem? Sprawdźcie, co wydarzyło się w pierwszym odcinku i dla której pary pierwszy odcinek był zarazem ostatnim!

Za nami pierwszy odcinek Tańca z Gwiazdami. Cóż to były za emocje! Zapowiada się bardzo ciekawa edycja, bo poziom jest wyrównany. W pierwszym odcinku wiele par otrzymało po 27-28 punktów. To całkiem niezłe wyniki, jak na początek kolejnej edycji.

Na tle wszystkich uczestników wyróżniły się dwie pary: Kasia i Tomek oraz Renata Kaczoruk i Michał Jezierski. Otrzymały one największą liczbę punktów od jurorów. Najlepszy wynik uzyskali jednak Popek i Janja, którzy otrzymali niezłe noty i bardzo dużo głosów od widzów! Wszyscy obawiali się występu Popka w “Tańcu z Gwiazdami”, a tymczasem okazał się on dobrze zapowiadającym się tancerzem. Jurorzy byli bardzo zadowoleni z jego walca angielskiego.

Najsłabiej wypadli Jarosław Kret i Lenka Klimentova. Dostali tylko 12 punktów od jurorów, a Michał Malitowski stwierdził, że Jarosław Kret ma szansę stać się… najgorszym tancerzem w historii “Tańca z Gwiazdami”. Z pierwszego odcinka jednak nikt nie odpadł. To oznacza, że za tydzień pożegnamy się aż z dwiema parami.

KZW

I jak?Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami Popek Monster

Opublikowany przez POLSAT na 2 marca 2018