Pomalowała trzy opony na biało i położyła jedną na drugiej. Nie uwierzysz co powstało

Lubisz spędzać czas w ogródku, opiekując się roślinami? Poszukujesz ciekawych rozwiązań, które możesz wykorzystać? Ten projekt powstał z myślą o Tobie!

Tanya Visser z kanału TheGardenerMag jest autorką ciekawych kwietników, które możesz wykonać samodzielnie. Przy tworzeniu tych ozdób mogą pomóc Ci także dzieci. Projekt jest prosty i szybki w wykonaniu oraz nie wiąże się z dużymi wydatkami.Aby w Twoim ogrodzie mogły pojawić się niezwykłe kwietniki, potrzebujesz starych opon w różnych rozmiarach. Tanya wzięła trzy opony i pomalowała je na biało. Wykorzystała farbę podkładową PVA.

Tak powstała baza, na której zaraz pojawią się oryginalne wzory. W tym wypadku podstawą powinna być najszersza opona, którą kładziesz bezpośrednio na ziemi.

Teraz wkładasz do środka czarny, plastikowy worek. Zrób w nim kilka otworów, tworząc w ten sposób odpływ. Teraz prawdziwa frajda! Możemy udekorować kwietniki na wiele sposobów.

Tutaj masz pełną dowolność. To Ty i Twoi bliscy jesteście autorami projektu. Gdy farba wyschnie, wrzuć do kwietnika kamienie i ziemię. Następnie dobierz kwiaty.

Tanya postawiła na różnorodność. Efekt końcowy jest zachwycający.