Polskie sześcioraczki w komplecie. Mama pokazała zdjęcie!

Pierwsze polskie sześcioraczki – dzieci Klaudii i Szymona Marców z Tylmanowej (woj. małopolskie) mają prawdziwy potencjał, aby stać się gwiazdami internetu. Mama maluchów, która prowadzi profil na Instagramie, po raz pierwszy po wyjściu ze szpitala pokazała wspólne zdjęcie wszystkich sześcioraczków. Fotografia od razu zyskała kilka tysięcy polubień.

Mama pierwszych polskich sześcioraczków nie tylko pochwaliła się zdjęciem dzieci, ale też postanowiła skierować specjalne podziękowania do wszystkich życzliwych osób. 

“Nasza Szóstka Po 113 ciężkich dniach w szpitalu w końcu jesteśmy w komplecie w domu. Dziękujemy wszystkim którzy w tym czasie trzymali za nas kciuki i nas wspierali PS. Zdjęcie nieidealne ale zwątpiłam że kiedykolwiek uda mi się takie zrobić” – napisała Klaudia Marzec. Na poprzednim zdjęciu dzieci, które pokazała mama sześcioraczków z Tylmanowej, zabrakło najmniejszej dziewczynki – Malwinki, która dopiero 10 września opuściła szpital. Dziś rodzina jest już w komplecie. 

Polskie sześcioraczki to dzieci Szymona i Klaudii Marców z Tylmanowej. Na Instagramie dzieci obserwuje ponad 56 tys. internautów. Ich narodziny można zakwalifikować jako fenomen na skalę światową. Takie ciąże zdarzają się raz na 4,7 miliarda wszystkich ciąż na świecie.

Dzieci urodziły się jako wcześniaki w 27. tygodniu ciąży w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Po narodzinach trafiły do inkubatorów. Teraz dzieci przybrały na wadze, jedzą i oddychają samodzielnie. Rodzina z Tylmanowej ma w sumie siedmioro dzieci – starszy brat sześcioraczków ma na imię Oliwier.