Polsat uczcił pamięć Piotra Woźniaka-Staraka

W czwartek odbyła się uroczysta prezentacja jesiennej ramówki telewizji Polsat. W tym samym czasie rodzina i przyjaciele żegnali tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka w kościele pod wezwaniem Świętego Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornie. Telewizja Polsat nie zapomniała o producencie i uczciła jego pamięć podczas konferencji ramówkowej.

W czwartek na konferencji ramówkowej telewizji Polsat zebrała się plejada gwiazd. Przed rozpoczęciem oficjalnej części wydarzenia, podczas którego stacja prezentowała, co przygotowała dla widzów na długie jesienne wieczory, głos zabrał Krzysztof Ibisz.

Gospodarz imprezy poprosił wszystkich zgromadzonych o uczczenie pamięci Piotra Woźniaka-Staraka minutą ciszy. W tym samym czasie odbywała się bowiem msza święta w intencji tragicznie zmarłego producenta filmowego. Rodzina i przyjaciele żegnali zmarłego w kościele pod wezwaniem Świętego Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornie.Minuta ciszy w intencji Piotra Woźniaka-Staraka

– Najbliżsi, przyjaciele, współpracownicy żegnają Piotra Woźniaka-Staraka. Także i my, właśnie teraz, poświęćmy Piotrowi naszą chwilę zadumy. Piotrze, byłeś dobrym człowiekiem. Zostaniesz na zawsze w sercach przyjaciół – powiedział Krzysztof Ibisz wyraźnie poruszony.

Wszyscy zebrani na konferencji goście wstali i minutą ciszy oddali hołd Piotrowi Woźniakowi-Starakowi.

Mazurski raj Piotra Woźniaka-Staraka. Oto miejsca, które pokochał…

"Uwielbiał spędzać tam czas z przyjaciółmi i ich bliskimi. Chciał, żeby wszyscy dobrze się czuli w jego towarzystwie, w miejscu, które wypełniał sobą. Na Mazurach najlepiej odpoczywał, najlepiej się bawił, najlepiej lubił pracować" – napisali bliscy tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka :(.Oto miejsca, które kochał najbardziej…

Gepostet von FAKT24.pl am Mittwoch, 28. August 2019

Tak zginął Piotr Woźniak-Starak

Do tragedii na jeziorze Kisajno na Mazurach doszło w nocy z 17 na 18 sierpnia. 39-letni Piotr Woźniak-Starak, producent filmowy i milioner, wypadł z łodzi motorowej, na której towarzyszyła mu 27-letnia Ewa z Łodzi.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że milioner wykonał nagły, niebezpieczny manewr skrętu, przez co oboje znaleźli się w wodzie. Kobiecie udało się dopłynąć do brzegu, jednak Woźniak-Starak zaginął pod wodą. Po pięciu dniach poszukiwań, w czwartek 22 sierpnia, służby znalazły jego ciało.